Twórcy Pokemon GO nawiązali współpracę z Fold App

4 545

Studio Niantic nie jest aż tak popularne, jak niektóre firmy z branży gier (szczególnie te, które zajmują się tworzeniem tytułów na PC), ale trudno znaleźć kogoś, kto by nie słyszał o ich największym przeboju: Pokemon GO.

Firma nawiązała współpracę z aplikacją Fold, co pozwoliło wprowadzić do niej nową opcję. Co ciekawe bazuje ona na technologii opracowanej na potrzeby gry z kieszonkowymi potworami w roli głównej. Zamiast jednak łapać Pokemony, gracze będą mogli zająć się poszukiwaniem… Bitcoinów.

Mobilne polowanie na Bitcoiny w Fold App

Fold to aplikacja połączona z dedykowaną kartą debetową Visa, która pozwala użytkownikom otrzymywać cashback w najstarszej kryptowalucie.

Sama karta dostępna jest w dwóch wariantach: Spin (darmowy) i Spin+ (150 dolarów rocznie), przy czym droższa pozwala uzyskać większe korzyści przy częstych zakupach. Dodatkowo według informacji dostępnych na stronie Fold App użytkownicy mają szansę uzyskać 100% cashbacku lub nawet wygrać całego Bitcoina.

Na chwilę obecną usługa dostępna jest wyłącznie dla mieszkańców USA.

Co Fold zyskał na współpracy z Niantic?

Aplikacja mobilna została rozbudowana o nową opcję: Fold AR. Dzięki temu użytkownicy zyskali dostęp do rozszerzonej rzeczywistości, co pozwoli im zbierać Bitcoiny oraz inne nagrody.

CEO Fold Will Reeves poinformował, że część użytkowników aplikacji otrzymała dostęp do Fold AR już dzisiaj, a w najbliższych dniach z testowej wersji będą mogły skorzystać kolejne osoby.

Tryb Fold AR pozwoli między innymi znaleźć dodatkowe spiny, które można wykorzystać do zawalczenia o większe nagrody.

„Fold Cardholders will be able to collect 'spins’ within the experience which gives users 
more chances to earn higher rewards”.

Przypominamy, że chociaż aplikacja i karta Fold nie są na razie dostępne w Polsce, to bez problemu można znaleźć ciekawe alternatywy. Cashback za zakupy z wykorzystaniem kart oferują między innymi Binance oraz Crypto Com (Crypto Com | Wszystko, co powinieneś wiedzieć o czarnym koniu giełd kryptowalut).

Co sądzisz o kryptowalutowych kartach? Korzystasz z nich podczas codziennych zakupów? A może chciałbyś przeczytać szczegółową recenzję którejś z popularnych kart?

Komentarze