Tron partnerem Liverpool FC? Może jednak nie..

1 246

W środowe popołudnie, Justin Sun, dyrektor generalny i założyciel projektu kryptowaluty Tron, ogłosił nowe partnerstwo z brytyjskim klubem piłkarskim Liverpool FC. CEO Tron oświadczył o nowej współpracy na swoim profilu na twitterze, prezentując film promocyjny partnerstwa. Warto przy tym podkreślić, iż rzecznik Liverpoolu rzekomo przekazał stronie Decrypt Media, że ​​„Liverpool Football Club nie posiada żadnego partnerstwa z Tronem”. Sądzimy, iż Sun zakomunikował o partnerstwie tak szybko, że nawet rzecznicy Liverpoolu nie zdążyli otrzymać tej informacji. 

https://twitter.com/justinsuntron/status/1120927231587393536

Justin Sun, dyrektor generalny Tron Foundation, znany jest z tego, że bardzo głośno mówi o sukcesach swoich przedsięwzięć. Tym razem nie było inaczej, a Justin poinformował o partnerstwie na Twitterze, przemawiając do ponad miliona swoich obserwujących. Tweet zdobył już ponad 2 tysiące polubień i ogromnie cieszy całą społeczność Tron. W odpowiedzi do tweeta, użytkownicy szybko zauważyli, że może być to ogromny krok dla rozpowszechnienia kryptowaluty, jak i całej sieci TRON. Ponadto współpraca ta może pomóc w wybiciu ceny kryptowaluty na kolejne wyżyny. O ile ogłoszenie wydawało się niejasne i duża część społeczności uznała to za „fake news”, raporty wskazują, że Sun nie rezygnuje z chwalenia się nowym „partnerstwem”.

„Dziękujemy za wyjątkowe i innowacyjne zaproszenie, Liverpool! Jestem pod wrażeniem i nie mogę się doczekać, aby wspólnie wspierać i odkrywać nowe partnerstwo #TRON!” – Justin Sun napisał na twitterze

tron kryptowaluty liverpool

Tron – zdecentralizowany Internet

Projekt kryptowaluty Tron może pochwalić się idealnym liderem i wizjonerem, jakim bez wątpienia jest Justin Sun. Tron powoli, ale pewnie, poszerza swój zestaw przypadków użycia kryptowaluty. Jest używany nie tylko w parach handlowych na głównych giełdach kryptograficznych oraz jako paliwo na łańcuchu bloków Tron, ale zaczyna odgrywać rolę w życiu codziennym – na czele z Sunem.

Tron stanowi aktualnie największą konkurencję dla platformy Ethereum, jednocześnie skupiając się na głównym celu Justina Suna, czyli stworzenia zdecentralizowanego Internetu. Idea projektu opiera się na Internecie 4.0, czyli światowej, zdecentralizowanej sieci niepodlegającej żadnym wpływom gigantów finansowych i korporacji. Oprócz tego, zespół Tether (USDT) ogłosił kilka dni temu ważną aktualizację, skupioną na monetyzacji treści cyfrowych w sieci TRX. Zgodnie z komunikatem Fundacji TRON, tokeny będą wydawane za pośrednictwem nowego protokołu – TRC-20. Tether w sieci TRX pozwala na pracę ze zdecenetralizowanymi aplikacjami (dApps).

Co sądzicie o ogłoszeniu nowego „partnerstwa” przez Justina Suna? Zapraszamy do dyskusji!

Komentarze