Trace rozda nagrody krypto za jazdę samochodem

2 959

Trace, azjatycki startup typu blockchain, ogłosił uruchomienie aplikacji do geolokalizacji w Brazylii. Celem jest oferowanie nagród w postaci kryptowalut podczas jazdy po mieście.

Metawersum Trace już umożliwia łączenie treści cyfrowych ze światem fizycznym i uzupełnia styl życia użytkowników. Gracze mogą zdobyć nowe doświadczenie interakcji z naszą platformą i możliwość rozwijania swojej postaci poprzez codzienne czynności: wyjście do kawiarni, wyjście do pracy czy spacer po parku. Użytkownik wchodzi w interakcje za pomocą swojego wirtualnego avatara z innymi graczami i obiektami na mapie, a także zmusza go do przemierzania metawszechświata, poruszając się w realnym świecie

Trace planuje ekspansję w 2023 r.

Według założycieli firmy sektor NFT i metaverse w Brazylii rozrósł się w ciągu ostatnich kilku miesięcy, co pozwala na większe możliwości ekspansji w 2023 r. dla metaverse Trace.

Ponadto Trace przedstawił Gui Monteiro jako doradcę firmy. Monteiro został zaproszony ze względu na swoje doświadczenie w międzynarodowych firmach, takich jak Uber, Deezer i Kavak, a także jako główny inwestor w branży gier i Web3 w Ameryce Łacińskiej.

Monteiro stwierdził, że Trace ma wielką szansę na rynku brazylijskim. Zależność od transportu jest wzmocniona przez fakt, że jest to kraj o wymiarach kontynentalnych, z kilkoma ośrodkami gospodarczymi. Dyrektor korzystając z okazji wspomniał również o znaczeniu rozwiązań takich jak Trace dla sterowników aplikacji czy kurierów. Według niego aplikacja może być nową szansą na uzupełnienie swoich dochodów.

Uatrakcyjnienie aplikacji

Założyciele firmy stwierdzili, że w planie jest przedstawienie kilku rozwiązań. Inwestorzy, gracze i miłośnicy Metaverse zostali wymienieni jako główna publiczność. Ponadto firma koncentruje się na rozwiązywaniu problemów takich jak: szybka utrata zaangażowania; konieczność posiadania PC lub sprzętu VR; wysoka inwestycja. Wyeliminowanie tych problemów ma sprawić, że Trace będzie jedną z najczęściej używanych platform w 2023 roku. Obietnicą jest prosty i interaktywny blockchain.

Małe „ale”

Jednak w przypadku tej aplikacji geolokalizacyjnej, aby otrzymać nagrodę, konieczne będzie zakupienie samochodu NFT. Ponadto użytkownik będzie musiał poruszać się z prędkością co najmniej 10 km/h.

Komentarze