Tony Robbins przedstawia Bitcoina

źródło: pexels/pixabay
1 330
Tony Robbins opublikował niedawno tweet pod tytułem “Co to jest do cholery Bitcoin i jak to działa?”, umieszczając w nim link do swojego artykułu o BTC. Dodajmy, że kanał Robbinsa obserwuje 3 miliony ludzi.


Wielkie halo


Z końcem roku 2018 Tony Robbins opublikował wiadomość na Twitterze, która zawiera odnośnik do napisanego przez niego (a raczej przez jego zespół – Team Tony) artykułu o Bitcoinie. Zwróćcie uwagę, jak popularny jest ten wpis w porównaniu z innymi wiadomościami, które Tony opublikował na Tweeterze w ostatnim czasie.Oczywiście ktoś może zapytać – no i co z tego? Słuszne pytanie. Niniejszym postaram się przedstawić pozytywną stronę faktu opublikowania tego posta.

Po pierwsze i najważniejsze to, że Tony Robbins udzielił informacji o Bitcoinie 3 milionom obserwujących go ludzi! Tony Robbins jest najpopularniejszym, a przynajmniej jednym z mentorów i life coach’ ów na świecie. Osoby, które go obserwują, słuchają go i są mu bardzo oddane. Wiele z tych osób odbyło warsztaty z Tonym albo zwyczajnie się z nim spotkało, ponieważ chcieli przepracować swoje problemy. Tego typu ‘transformacje’ możemy zobaczyć w filmie dokumentalnym o tytule “Robbins: Nie jestem Twoim guru”.

Po drugie – trzy miliony ludzi, którzy utożsamiają się z Tonym wierzy, że to, co on przedstawia jest wartościowe i chce to sprawdzić. Wysuwa się zatem prosty wniosek, że i tym razem wielu ludzi podejmie temat. Natomiast świadomość i wiedza na temat Bitcoina w wyniku tego typu działań będzie zmierzać ku górze.

Co powinieneś wiedzieć o Bitcoinie?


Identyczny tytuł zawiera post na blogu Tony’ego Robbinsa, w którym opisuje w bardzo prosty i przystępny sposób, czym jest Bitcoin i jak on działa.

Na samym początku Tony podkreśla, że próbując wyjaśnić, czym jest Bitcoin, to jakbyśmy chcieli wytłumaczyć, czym jest internet w latach 90. Obejrzyjcie poniższy film. Zamieńcie słowo ‘Internet’ na ‘Blockchain’, a wtedy zrozumiecie:Dalej Robbins opisuje, czym jest i jak działa Bitcoin mining. W końcu dochodzimy do najciekawszej treści, w której Tony napisał:

Bitcoin jest zdecentralizowany. Żadnego banku, rządu, firmy, właściciela sieci, czy kogoś kto sprawowałby na tym kontrolę, nie ma. To znaczy, że Twoje konta nigdy nie będą zablokowane, rząd nie będzie mógł zaniżyć wartości waluty. To może być używane w każdym kraju, […]Robbins krótko i zwięźle przekazał ludziom, niekoniecznie zaznajomionym do tej pory z Bitcoinem, czym on w ogóle jest. Miejmy nadzieję, że publikacja tego posta przełoży się na wzrost wiedzy i świadomości obserwujących go milionów ludzi na temat BTC.

Co sądzicie o artykule Tony’ego Robbinsa? Czy znacie inne wpływowe osoby spoza branży, które popularyzują Bitcoina?  Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach. Zapraszamy!

Komentarze