Szlachetna paczka – pokażmy, że kryptowaluty mogą czynić dobro!

815
Pracownicy Giełdy BitMarket uczestniczą w akcji Szlachetna Paczka , której finał jest już w ten weekend. W tym roku giełda  przygotowuje paczkę dla rodziny 21 letniego Michała. BitMarket działa na polskim rynku od marca 2014 roku. Jeżeli chcielibyście dołożyć swoją cegiełkę, a nie macie czasu wybrać rodziny możecie razem z nami wesprzeć Michała jednocześnie pokazując, że kryptowaluty mogą służyć także do czynienia dobra.

Historia rodziny, której możesz pomóc dzięki kryptowalutom

Michał (21 l.) mieszka ze swoimi rodzicami panią Wiolą (44 l.) i panem Oskarem (49 l.) oraz ze swoją siostrą Olą (16 l.).

Michał po szkole średniej studiował informatykę. Rodzina utrzymywała się z pensji pana Oskara, który pracował na budowie. Pani Wiola od dawna choruje na stwardnienie rozsiane. Kiedy pan Oskar uległ wypadkowi przy pracy, po operacji biodra otrzymał trzecią grupę inwalidzką, nie może pracować, przemęczać się i podnosić ciężkich rzeczy. W związku z zaistniałą sytuacją, Michał musiał zrezygnować ze studiów i pójść do pracy, żeby utrzymać rodziców i swoją nastoletnią siostrę. Pani Wiola jest niezdolna do pracy, ma orzeczenie o niepełnosprawności, a pan Oskar mimo usilnych starań nie może znaleźć pracy – czasami roznosi ulotki lub naprawia coś u sąsiadów. Rodzina utrzymuje się z pensji Michała, wsparcia z programu 500+ i zasiłku rodzinnego (ok. 2924 zł). Po odjęciu kosztów utrzymania mieszkania i niezbędnych leków (ok. 963 zł). Rodzinie na życie pozostaje 490 zł na osobę.

Rodzina bardzo się kocha. Pani Wiola ma niezwykły talent malarski, rysowanie sprawia jej ogromną przyjemność. Ola również bardzo dobrze czuje się z pędzlem w ręce. Malowanie pozwala uciec jej od codziennych problemów. Pan Oskar jest złotą rączką, stale naprawia coś w mieszkaniu. Czasami pomaga sąsiadom w drobnych pracach. Michał marzy o tym, żeby wrócić na studia i zostać programistą. Jest bardzo zafascynowany pisaniem programów, niczego tak nie żałuje jak tego, że nie ma możliwości kontynuowania nauki – w obecnej sytuacji jest to jednak niemożliwe.

Wśród najważniejszych potrzeb Michał wymienia komputer – byłoby to narzędzie, które pozwoli mu rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a w przyszłości będzie jego narzędziem do pracy. Dzięki niemu mógłby uczyć się programować – jak sam mówi w Internecie jest wiele darmowych kursów, od których mógłby zacząć. Mając komputer chłopak mógłby podjąć naukę na studiach zaocznych, a dzięki temu nie musiałby rezygnować z pracy. Bardzo ważne dla rodziny są również środki czystości i żywność, gdyż przy tak skromnym budżecie rodzinie ciężko jest wiązać koniec z końcem.

Być może niektórzy z Was chcieliby się zaangażować w akcję jednak nie mają na to czasu lub stwierdzą, że jest za późno – otóż nie jest!

Jeżeli chcielibyście dołożyć swoją cegiełkę, a nie macie czasu wybrać rodziny możecie razem z nami wesprzeć Michała jednocześnie pokazując, że kryptowaluty mogą służyć także do czynienia dobra.

Ich zalety – czyli szybkie, tanie przelewy bez względu na odległość są idealne na takie zbiórki.

Poniżej udostępniamy adresy portfeli z kodami QR jeżeli chcecie wysłać kryptowaluty bezpośrednio ze swoich portfeli:

BTC: 3P5LpoBsjMpTiKnsmyB66v2HJo8uhM9H5N

Szlachetna paczka Bitmarket

ETH: 0x42a3922d6e7aa2ca9c26c1add34156bc8438e1a7

LTC: LTf8UjzEip2jrn3kfPPipD3sFKM6veZ4Cd

Dodatkowo na tę okazję stworzyliśmy konto szlachetna_paczka na które możecie natychmiastowo i darmowo przelewać kryptowaluty poprzez swoje konto BitMarket.

Więcej informacji możesz znaleźć na stornie Bitmarektu.

Komentarze