Wiemy już, jaka megakorporacja wejdzie we współpracę z kryptowalutą TRON!

Nieoficjalne informacje, przecieki bezpośrednio wskazują na jedną, światową megakorporacje ze wschodniej Azji, która wejdzie we współpracę z kryptowalutą TRON.

Cóż to za megakorporacja?

Justin Sun, założyciel platformy kryptowalut TRON, CEO BitTorrent, a przede wszystkim kryptocelebryta w ubiegłym tygodniu ogłosił na Twitterze, że:

TRON wjedzie w przyszłym tygodniu we współpracę z megakorporacją wartą setki miliardy dolarów. Współpraca nie będzie korzyścią tylko dla [kryptowaluty] TRX, ale również dla tokenów [platformy TRON, w standardzie] TRC10 i TRC20. Włączając w to token BTT [BitTorrent], WIN itd. Pozwoli to szeroko rozpowszechnić zdecentralizowane aplikacje i tokeny TRON wśród miliardów użytkowników. Ogłoszenie wkrótce.

Niestety, Justin chyba nie przewidział, że Samsung wyprzedzi jego deklaracje bowiem wczoraj na Twitterze ukazał się taki wpis:

https://twitter.com/sf10ydy/status/1188760901945614336

Wygląda więc na to, że kryptowaluta Tron (TRX) będzie wspierana przez portfel Samsung Blockchain Keystore, o którym wspominaliśmy nieraz.

Plotkę, nieoficjalną informację, “przeciek”, wydaje się potwierdzać fakt, że już jutro, 30 października Sun przemówi na konferencji Samsunga. Jego wystąpienie odbędzie o godz. 20:30 w środę (czasu polskiego), drugiego dnia Samsung Developer Conference 2019 w San Jose.

Wyczekujemy zatem wystąpienia Justina w Kalifornii, i wg mnie, potwierdzenia powyższych informacji. 

Samsung i kryptowaluty

Jeśli jeszcze nie dotarły do Was informacje o działalności Samsunga w zakresie cyfrowych walut, to zapraszam do naszych wcześniejszych wpisów. W końcu tak ogromna południowokoreańska korporacja, jak Samsung, działająca w wielu branżach jednocześnie, nie może sobie pozwolić na pominięcie wciąż rozpowszechniającej się technologii blockchain.

Portfel sprzętowy Samsunga Blockchain Keystore zaimplementowano jedynie we flagowych urządzeniach firmy. Jest to to Samsung Galaxy S10e, S10, S10+, S10 5G, Note10 i Note10+. Kryptowaluty zaś, jakie obecnie są wspierane przez Samsunga to bitcoin, ethereum (w tym tokeny ERC) i Klaytn.

Co ciekawe, Samsung zatrudnia blisko pół miliona pracowników na całym świecie (dane z 2014). Firma nie tylko produkuje znane na całym świecie smartfony, ale również działa w przemyśle ciężkim (maszynowym), chemicznym, finansowym, czy rozrywkowym.

Co sądzicie o kryptowalucie TRON i partnerstwie z Samsungiem? Czy współpraca rzeczywiście dojdzie do skutku? Tego dowiemy się prawdopodobnie już jutro, a tymczasem zapraszam do dyskusji w komentarzach. 

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze