Ruszył Cryptoscanner – flagowy produkt Algory

1 623
Zdobywanie odpowiednich informacji i analiz dotyczących kryptowalut to czasochłonne zajęcie. Jednak jest ono niezbędne dla każdego trader’a, który pragnie odnosić sukcesu na rynku. Inwestowanie wymaga opracowania strategii na podstawie posiadanych danych, dlatego od ich jakości zależy też efektywność strategii. W prześwietlaniu projektów cyfrowych walut pomoże kolejny produkt polskiego start-upu Algory – Cryptoscanner.

Cryptoscanner

Według notki prasowej, którą otrzymaliśmy od Algory, 26 lutego wystartował ich nowy produkt – Cryptoscanner. Jest to narzędzie umożliwiające przeskanowanie w czasie rzeczywistym i wyselekcjonowanie interesujących nas informacji na temat 1215 wirtualnych walut. Dane pochodzą z 30 różnych rynków i dotyczą 17 giełd kryptowalutowych, m. in. Coinbase, BitBay, Poloniex, Binance czy Bittrex. Użytkownik ma do wyboru prawie 40 filtrów, takich jak np. formacje analizy technicznej, wskaźniki analizy fundamentalnej czy zmiany wolumenu obrotów. Następny krok po wybraniu filtrów to ustawienie alertów. Cryptoscanner powiadomi nas, jeśli określona przez nas sytuacja bedzie miała miejsce (np. dany spadek lub wzrost).

„Skaner powstał z myślą o krypto traderach, aby nie tracili czasu na ręczną analizę oraz przeglądanie tego, co dzieje się na rynku. Z naszym Cryptoscannerem w ciągu milisekund otrzymają oni interesujące ich w ramach posiadanej strategii tradingowej informacje” – mówi Tomasz Przybycień, współzałożyciel Algory oraz zawodowy trader.

Projekt Algory

Ze strony internetowej start-upu możemy się dowiedzieć, że projekt został stworzony „przez trader’ów dla trader’ów.” Tomasz Przybycień oraz Dominik Gordel, założyciele Algory, wywodzą się z dwóch największych giełd na świecie: The New York Stock Exchange (NYSE) i National Association of Securities Dealers Automated Quotation (NASDAQ). Na podstawie swojego doświadczenia w branży kryptowalut i tradingu postanowili opracować narzędzia, które pozwolą inwestorom na oszczędność czasu i pieniędzy.

#Cryptoscanner is live! You can take advantage of all premium features for free! Check it on:…

Publiée par Algory sur Lundi 25 février 2019

Od jakiegoś już czasu możemy korzystać z innego produktu Algory – agregatora newsów Cryptonews. Oba narzędzia dostępne są w darmowej wersji testowej. Po jej zakończeniu, płatności za ich użytkowanie przyjmowane będą w postaci tokenów AGL. Będą one do nabycia za pośrednictwem jednej z giełd cyfrowych walut.
Co sądzicie o Algory? Zamierzacie korzystać z ich narzędzi?
Komentarze