Reklama w BitHub | Twój Biznes rozwinie skrzydła!

Prowadzisz Firmę, która operuje w sektorze kryptowalut? Koniecznie skontaktuj się z nami i zapytaj o aktualną ofertę dla reklamodawców. Reklama w BitHub to doskonała okazja, abyś zaprezentował swój Biznes szerokiemu gronu osób zainteresowanych kryptowalutami i zyskał nowych, lojalnych Klientów. Wyślij zapytanie o reklamę na redakcja@bithub.pl

Dlaczego właśnie u nas?

BitHub.pl to szczególne miejsce w sieci. Od 2016 roku dostarczamy naszym Czytelnikom informacji ze świata kryptowalut, przekazujemy wiedzę w postaci tutoriali i poradników. Publikujemy wywiady z osobistościami z branży. Organizujemy i aktywnie wspieramy branżowe eventy.

W związku z rosnącym zainteresowaniem branżą w Polsce, na naszym portalu cały czas rośnie liczba nowych Czytelników. Posiadamy znaczące grono stałych, wiernych Czytelników, którzy są z nami od samego początku istnienia portalu. Jesteśmy dumni ze społeczności, która skupia się wokół BitHub. Społeczności zarówno w ramach samego serwisu, jak i prowadzonego przez nas fanpage’a na facebook’u.

Reklamuj swój biznes z Bithub

Nasza pozycja rynkowa pomaga firmom wyprzedzić trendy i skutecznie zwrócić uwagę społeczności kryptowalutowej na oferowane przez Państwa usługi i produkty.

Oferujemy wyświetlanie banerów reklamowych na top strony, nad odsłanianymi artykułami i w samych artykułach, jak również na prawej szpalcie strony. W odpowiedzi na indywidualne oczekiwania, jesteśmy otwarci na rozmowy o umieszczeniu reklamy w innych miejscach na stronie.

Nie reklamujemy firm opartych na hazardzie oraz bukmacherów. Nie publikujemy artykułów sponsorowanych, nie współpracujemy z firmami z sektora cloud mining. Zależy nam na tym, aby na naszych powierzchniach reklamowych pojawiały się wyłącznie sprawdzone i polecane biznesy.

Reklama w Bithub | Wyślij zapytanie i uzyskaj ofertę uszytą na miarę Twoich oczekiwań

Zapraszamy wszystkie podmioty zainteresowane umieszczeniem swojej reklamy w BitHub do wysłania zgłoszenia mailowo na adres redakcja@bithub.pl. W ten sposób uzyskacie Państwo informacje na temat dostępności miejsc reklamowych, szczegółowych możliwości współpracy, okresu wyświetlania oraz warunków cenowych.

Dziękujemy wszystkim Firmom, które dotychczas zdecydowały się na umieszczenie swoich banerów reklamowych na naszym portalu. Dzięki Wam BitHub.pl może dalej się rozwijać.

Włącz piąty bieg dla swojego Biznesu i dołącz do grona reklamodawców w BitHub! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx