Puls Kryptowalut | Kim jest Prowadzący nowego kanału BitHub na YouTube?

Z nieukrywaną przyjemnością ogłaszamy, że reaktywujemy kanał BitHub na Youtube! Nowa odsłona naszej obecności na tym medium prowadzona jest pod hasłem „Puls Kryptowalut”. Mamy szczerą nadzieję, że wraz z głowami pełnymi pomysłów i osobą nowego Prowadzącego, kryptowalutowy „puls” zagości w Waszych żyłach na dobre! Premiera już w najbliższy poniedziałek, 26 sierpnia o godzinie 18:00.

Już od środy, za pośrednictwem informujemy Was o nadchodzącej reaktywacji naszego kanału na YouTube. Czy widzieliście już nowe intro Pulsu Kryptowalut? Jeśli nie – teraz możecie nadrobić zaległości:

Trzymaj Rękę na Pulsie!

Trzymaj rękę na Pulsie! Już dziś wejdź na nasz kanał, zasubskrybuj nas oraz zaznacz dzwoneczek, aby otrzymać najnowsze powiadomienia o nowych materiałach.Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCUEcbJ2aGAtozH4c7S7QoCwDo zobaczenia!

Publiée par BitHub.pl sur Jeudi 22 août 2019

Puls Kryptowalut – jakie tematy będziemy poruszać?

Przez ostatnie miesiące przygotowywaliśmy się do tej premiery bardzo intensywnie. W ramach kanału „Puls Kryptowalut” będziecie mogli obejrzeć cztery odcinki w miesiącu. W każdym odcinku będziemy starali się udzielać odpowiedzi na pytania nurtujące społeczność, jak również komentować aktualne doniesienia płynące z rynku.

Będą poradniki, ciekawostki, wywiady i relacje z eventów! Planów jest doprawdy mnóstwo – oczywiście nie chcemy zdradzać wszystkiego od razu:)

Nowy kanał – nowy Prowadzący

Podróżnik, inwestor i kryptoentuzjasta. W styczniu 2018 r, po kilku lat pracy w handlu, zdecydował się otworzyć nowy rozdział w swoim życiu. Spakował plecak i wyruszył w podróż, by poznawać coraz to nowe zakątki świata.

Przemierzył większość Australii swoim domem na kółkach. Przejechał skuterem przez Wietnam, Laos i Tajlandię. Teraz czeka na to, by podziwiać zorzę polarną w Islandii, aby móc odhaczyć kolejne marzenie z swojej długiej listy.

Jako entuzjasta kryptowalut nie tylko w nie inwestuje (typowy hodler) jak i również uwielbia rozmawiać o tym skomplikowanym świecie. Teraz stał się twarzą naszego nowego kanału na YouTubie.

Już niebawem przekażemy Wam więcej informacji zarówno o Pulsie Kryptowalut, jak również o nowym Prowadzącym. Jego imię padło już w opisie wydarzenia na Facebooku:). Domyślacie się, kto nim może być? Bardzo prawdopodobne, że już go znacie!

Nie zapomnijcie zasubskrybować naszego kanału i dołączyć do wydarzenia na Facebooku, żeby nie przegapić premiery Pulsu Kryptowalut! Do zobaczenia!

Oficjalnie wracamy z kanałem na YouTube!!Już w poniedziałek 26 Sierpnia 2019 r. o godzinie 18:00 będziecie mieli…

Publiée par BitHub.pl sur Mercredi 21 août 2019

Komentarze