Rekrutujemy! Dołącz do nas!

1 352

W związku z dynamicznym rozwojem portalu BitHub chcemy powiększyć zespół o kilka osób. Jeżeli szukasz pracy związanej z kryptowalutami, koniecznie sprawdź nasze nowe oferty pracy.

Aktualnie szukamy między innymi specjalisty ds. social media, grafika i redaktora.

Oferty pracy związane z krypto

Redaktor portalu o kryptowalutach

Poszukujemy dziennikarza / redaktora, który zadba o systematyczne tworzenie newsów i artykułów na temat kryptowalut i blockchain. Jeżeli chcesz mieć wpływ na rozwój popularnego portalu, zależy ci na pracy w zgranym zespole i cenisz sobie możliwość współpracy z profesjonalistami, to jest to idealny wybór. Warto również wspomnieć o atrakcyjnym wynagrodzeniu.

Wymagamy dobrego warsztatu dziennikarskiego, znajomości podstaw SEO, doświadczenia w pracy z CMS WordPress i kreatywności.

Specjalista ds. social media

Zatrudnimy również specjalistę ds. social media, który opracuje i zajmie się realizacją strategii rozwoju portalu w social mediach. Osoba, która chciałaby spróbować swoich sił na tym stanowisku, powinna sprawnie poruszać się w social mediach i znać aktualne trendy. Wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Idealny kandydat powinien być obeznany z branżą krypto i metalami inwestycyjnymi.

Oferujemy stałe wynagrodzenie, możliwość nawiązania ciekawych znajomości i udział w konferencjach branżowych.

YouTuber obeznany z kryptowalutami

Szukamy osoby zorientowanej w branży kryptowalut i technologii blockchain, która zajmie się prowadzeniem kanału na YouTube. Zależy nam na osobie, która potrafi się płynnie wypowiadać, jest kreatywna i poradzi sobie z samodzielnym przygotowaniem materiału (nagranie, zmontowanie, opublikowanie filmu).

W przypadku tej pracy wymagana jest znajomość algorytmu YouTube oraz przynajmniej podstawowy warsztat dziennikarski. Oferujemy wsparcie merytoryczne, atrakcyjne wynagrodzenie i wpływ na rozwój portalu BitHub.

Szczegółowe informacje na temat aktualnych ofert pracy znajdziesz tu: praca kryptowaluty.

Kryptowaluty to nie wszystko

Ponieważ nie samymi kryptowalutami żyje człowiek, szukamy również osób, które zajmą się materiałami na temat rynku metali inwestycyjnych.

Zależy nam na znalezieniu dobrego YouTubera i redaktora.

Kontakt w sprawie pracy

Jeżeli któraś z powyższych ofert wydała ci się interesująca, koniecznie napisz na adres [email protected].

Komentarze