Pomóż testować polski portfel HODLER TECH

1 662
Twórcy portfela HODLER zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w testach, których celem jest sprawdzenie wydajności serwerów obciążonych pracą portfeli. Minimalna ilość osób, przy jakiej rozpoczną się testy to 5 tysięcy, aby test były miarodajne potrzeba 10.000 osób. Bądźmy solidarni i pomóżmy przetestować infrastrukturę Polskiego projektu. 

HODLER jest Polskim projektem, którego celem jest stworzenie portfela do przechowywania kryptowalut zaprojektowanego z myślą o połączeniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i prostoty w użyciu dla ludzi bez wiedzy technicznej. Na rozwój projektu przeznaczono pieniądze zebrane podczas ICO, które miało miejsce kilka miesięcy temu.

Zespół HODLER.TECH zaprasza do wzięcia udziału w testach infrastruktury, która obsługuje portfel HODLER.

W ramach testowania infrastruktury, twórcy projektu przewidują nagrody w Bitcoinach o łącznej wartości 2000 dolarów. Do wygrania jest 100 x 20 dolarów w Bitcoinach! Każdy ma równe szanse na zebranie tych pieniędzy.

Jeśli chcesz pomóc i  zgarnąć nagrodę:

  1. Zainstaluj aplikację HODLER Wallet – aplikacja dostępna jest w języku polskim
  2. Dołączy do grupy na telegramie: https://telegram.me/HODLER_TECH_IN gdzie 06.11.2018 r. odbędzie się publikacja 100 backupów wraz z hasłami o wartości 20 USD każdy.
  3. Jak najszybciej przywrócić backupy oraz prześlij zgromadzone środki na inny adres.

Portfel HODLER jest przyjazny użytkownikowi i prosty w obsłudze dla wszystkich użytkowników. Używając portfela wysyłanie i otrzymywanie kryptowalut jest równie proste, jak wysyłanie i otrzymywanie emaili. Ponadto portfel obsługuje dużą liczbę walut oraz tokenów, co sprawia, że jest dopasowany także do potrzeb użytkowników o szerokim portfolio, niezależnie od tego, które kryptowaluty preferują.

Portfel HODLER

Obecnie HODLER obsługuje BTC, BCH, LTC, DASH i ETH, jak również wszystkie tokeny ERC20. Portfel  jest dostępny jest na systemach Windows i Android, a wkrótce pojawią się wersje na inne systemy operacyjne, takie jak iOS, Mac i Linux.

Pomóż testować infrastrukturę Polskiego projektu HODLER i udostępnij informację o testach swoim znajomym.

Przypominany testy odbędą się 06.11.2018 r.

Wszelkie pytania dotyczące testów możesz zadać w komentarzach i na grupie Telegramowej:

https://telegram.me/HODLER_TECH_IN 

Komentarze