Polski serwis cashback Picodi nawiązuje współprace z Binance

Picodi łączy siły z Binance

Polska platforma cashback o nazwie Picodi rozpocząła współpracę z największą giełdą kryptowalut na świecie, czyli Binance. Dzięki temu klienci wybranych sklepów internetowych mogą liczyć na zwrot części wydanych środków – otrzymają je w popularnych kryptowalutach.

Picodi to serwis internetowy udostępniający użytkownikom usługi cashback i kody rabatowe do sklepów internetowych. Serwis powstał w 2010 roku w Krakowie. W 2021 roku ponad 51 proc. udziałów w przedsiębiorstwie nabyła za ok. 80 mln zł brazylijska firma Méliuz.

Picodi oferuje swoje usługi w łącznie 44 krajach na świecie i podobnie jak popularne Letyshops, jest jedną z najczęściej używanych usług tego typu, która obsługuje łącznie blisko 5 tysięcy sklepów na całym świecie, a w samej Polsce blisko 1000. Cashback jest jest dostępny w takich znanych sklepach jak Aliexpress, Adidas, Nike, Booking.com, NordVPN, Samsung, The North Face. Robiąc zakupy w internecie, część pieniędzy możesz otrzymać z powrotem.

Dzięki wspołpracy Binance z Picodi, osoby korzystające z polskiego serwisu w kilkudziesięciu krajach zyskają możliwość otrzymywania zwrotu wydawanych w sklepach online pieniędzy w takich cyfrowych walutach jak USDT (Tether), BNB (Binance Coin) i BTC (Bitcoin) za pomocą platformy płatniczej Binance Pay. Binance Pay to szybki i bezpieczny sposób na wysyłanie kryptowalut do znajomych i rodziny za pomocą jednego kliknięcia. Wysyłać i odbierać można łącznie ponad 70 kryptowalut oraz wielką zaletą jest brak ponoszenia dodatkowych opłat.

Jonathan Lim z Binance, powiedział:

Binance Pay zapewnia użytkownikom wygodne narzędzie płatnicze. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Picodi możemy rozszerzyć nasze korzyści na szerszą grupę kupujących online.

Binance to scentralizowana giełda kryptowalut założona w 2017 i zarejestrowana na Kajmanach. Jej założycielem jest ceniony w świecie kryptowalut chiński informatyk i biznesmen, Changpeng Zhao. Giełda Binance to według danych największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu handlowego. Binance Labs zajmuje się inwestowaniem w rozwój infrastruktury blockchain oraz kryptowalut. Firma wprowadziła również na rynek Binance Coin (BNB), autorską kryptowalutę.

Może Cię zainteresuje: Analiza rynku Forex: EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, USD/PLN, EUR/PLN

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze