Oferta pracy: YouTuber

3 177

Chcesz pracować w branży związanej z kryptowalutami, ale nie znasz się na programowaniu smart kontraktów? Jeżeli dobrze ogarniasz YouTube, to być może szukamy właśnie ciebie!

Na czym polega praca YouTubera?

Chcemy powiększyć zespół o osoby, które zajmą się prowadzeniem kanałów o kryptowalutach i metalach inwestycyjnych.
W związku z tym zależy nam, aby kandydatka lub kandydat miał doświadczenie w pracy z kamerą. Chodzi przede wszystkim o płynne wypowiadanie się i naturalne zachowanie podczas nagrywania.

Istotne znaczenie ma również to, aby bithubowy YouTuber był samowystarczalny w sprawach technicznych: nagranie materiału, montaż, przygotowanie materiału do publikacji na YouTube (wybranie ciekawego tytułu, napisanie krótkiego opisu, ustawienie miniaturki).

Ze względu na dynamiczny rozwój branży kryptowalut i to, jak wiele rzeczy może wydarzyć się w ciągu jednego tygodnia, bithubowy YouTuber musi być osobą terminową, która dołoży wszelkich starań, aby materiał pojawił się na czas.

Oprócz tworzenia treści z wyprzedzeniem chcielibyśmy również wprowadzić live’y. Tym samym, jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, powinieneś liczyć się z koniecznością nagrywania na żywo.

Kanał na YouTube o kryptowalutach

Osoba, która chce zając się prowadzeniem kanału o kryptowalutach, będzie miała realny wpływ na rozwój marki BitHub. Otrzyma niezbędne wsparcie merytoryczne od profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Praca jest w 100% zdalna, a wynagrodzenie atrakcyjne.

Kanał na YouTube o złocie

Nawet jeżeli nie interesujesz się kryptowalutami i zamiast tego stawiasz na tradycyjne Store of Value, to kanał o tematyce związanej ze złotem na pewno cię zainteresuje. W tym przypadku również zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie i wsparcie zespołu. Wymagamy natomiast przynajmniej podstawowej znajomości rynku metali inwestycyjnych.

Jeżeli zainteresowała cię któraś ze wspomnianych ofert pracy, już teraz wyślij zgłoszenie na adres [email protected]. Ze względu na charakter pracy ważniejsze od tradycyjnego CV są w tym przypadku twoje dotychczasowe osiągnięcia dziennikarskie. Mile widziany jest przykładowy film, pomysł na program, kreatywny sposób przedstawienia swojej osoby.

W zależności od wybranego stanowiska, w temacie maila wpisz: Youtuber – kryptowaluty lub Youtuber – złoto. Nie zapomnij również o dołączeniu poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Komentarze