Nowy tweet Binance 2.0 winduje cenę BNB powyżej 33$

Binance testuje cierpliwość swoich zwolenników. Wszystko przez kolejny tajemniczy tweet odnośnie Binance 2.0.

Jedna z najbardziej znanych giełd kryptowalut – Binance, opublikowała drugi tweet o swoim tajemniczym Binance 2.0 aczkolwiek nadal nie ujawniła jego tajemnicy.

Podczas gdy członkowie społeczności Binance aktywnie próbują odgadnąć, co może oznaczać „Binance 2.0”, cena Binance Coin (BNB) nie stoi w miejscu. W chwili pisania tego artykułu BNB jest wyceniane na poziomie 33,76$, zyskując 1,61% w ciągu ostatnich 24 godzin.

24-godzinny wolumen obrotu wynosi 566 810 582$. Kapitalizacja osiągnęła wartość 4 762 110 461$. Sprawia to, że BNB jest aktualnie siódmym co do wielkości kryptoaktywem biorąc pod uwagę właśnie ten czynnik.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was, że BNB osiągnęło nowe ATH w tym roku. Te pozytywne zmiany były również wynikiem wpływu tajemniczego tweeta numer 1, który został opublikowany 21 maja i spowodował wiele hałasu wśród społeczności kryptowalut.

Rozwiązać zagadkę Binance 2.0

Jasne jest, że kiedy ludzie nie mają wystarczającej ilości informacji, próbują zgadywać. Dość często przypuszczenia są nietrafione i sprawiają, że rodzi się wiele plotek. Powinniśmy jednak przyznać, że jeśli Binance zrobiło to celowo, aby przyciągnąć uwagę społeczności, to udało im się osiągnąć swój cel z nawiązką.

Wkrótce po opublikowaniu pierwszego tweeta pojawiły się głosy, które mogą być aluzją do wprowadzenia Binance DEX zwiastującego margin trading lub innych, dodatkowych funkcji.

Tak czy inaczej pojawia się coraz więcej argumentów przemawiających za faktem, że prawdopodobnie cała tajemnica dotyczy uruchomienia właśnie margin trading.

Przypomnijmy również, że w tym miesiącu Binance doświadczyło poważnego incydentu włamania. Giełda straciła 7000 BTC o wartości 40 milionów dolarów.

W ramach sesji „Ask me anything”, która nastąpiła po włamaniu, dyrektor generalny giełdy, Changpeng Zhao (lepiej znany jako CZ) otrzymał wiele pytań dotyczących swoich planów rozszerzenia oferty. Potwierdził wówczas, że ma plany dotyczące wprowadzenia nowych funkcji. Lista tych funkcji obejmuje margin trading dla Bitcoin i innych popularnych zasobów cyfrowych.

Według CZ, ich inżynierowie testują nową usługę w wersji beta. Już niedługo nowe rozwiązania mogą zostać wdrożone do określonej grupy odbiorców.

Jest jeszcze jedno potwierdzenie. Zmienna logiczna (prog. boolean) „isMarginTradingAllowed” w interfejsie API Binance stała się dostępna dla dziewięciu par. Wśród nich można wymienić następujące: BTC-USDT, BNB-BTC, ETH-BTC, TRX-BTC i XRP-BTC.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Zapraszam do dyskusji.

Komentarze