Nowy portal z opcją spalania Shiba Inu

Hodlerzy Shiba Inu mogą w końcu spalać tokeny, co może z czasem przełożyć się na wzrost wartości meme coina. To jednak nie wszystko, bo twórcy narzędzia chcą wynagradzać tych użytkowników, którzy przyczynią się do zmniejszenia podaży kryptowaluty.

Osoby, które chciałyby przetestować nowe rozwiązanie, powinny mieć świadomość, że raz przeprowadzone spalanie tokenów nie może zostać cofnięte.

Portal do palenia SHIB

Link do portalu, gdzie można spalić niechciane SHIB, dostępny jest na oficjalnej stronie projektu lub bezpośrednio pod adresem burn.shibaswap.com. Dzięki spalaniu zmniejsza się ilość SHIB pozostających w obiegu, co może wpłynąć na cenę Shiba Inu.

Pasywny dochód dzięki spalaniu SHIB

Twórcy narzędzia używają hasła: zamień swoje SHIB w pasywny dochód.

„TURN YOUR $SHIB INTO A PASSIVE INCOME”

Generowanie pasywnego dochodu jest możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z twórcami RYOSHIS VISION. Hodlerzy, którzy spalą swoje SHIB, otrzymają w zamian nagrody w postaci RYOSHI. Na oficjalnej stronie projektu zamieszczono informacje, zgodnie z którą 0,49% wszystkich transakcji RYOSHI trafi do osób, które spalą SHIB.

„Meaning that 0.49% of all RYOSHI transactions will be distributed to owners of $burntSHIB”.

Na czym polega spalanie Shiba Inu (SHIB)?

Tokeny przeznaczone do spalenia zostaną usunięte z obiegu poprzez wysłanie ich na specjalny portfel, z którego nie da się ich odzyskać. Twórcy podkreślają jednak, że jeżeli ktoś z czasem zmieni zdanie i będzie chciał odzyskać spalone SHIB, to nie będą mogli mu w żaden sposób pomóc. Z tego powodu nie ponoszą odpowiedzialności za działania użytkowników.

„Token holders will not be able to retrieve their $SHIB tokens back from the dead wallet if they change their mind, and we are not responsible for the amount and action”.

W chwili pisania artykułu Shiba Inu (SHIB) kosztuje 0,00002406 USD.

Co sądzisz o spalaniu tokenów przez użytkowników w celu zwiększenia wartości tych, które pozostaną w obiegu? Czy zamierzasz poświęcić część swoich SHIB?

Może Cię zainteresować:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx