Największy dobowy wzrost bitcoin w ciągu ostatnich 5 tygodni | Czy BTC pokona opór $8500?

W poniedziałek widzieliśmy największy dobowy wzrost bitcoin w ciągu ostatnich 5 tygodni. Czy BTC pokona opór, który został ustawiony na $8500? Najbliższe dni pokażą!

Gwałtowny podskok

Bitcoin gwałtownie odbił się od ceny $7750 i udało mu się zamknąć dzień na poziomie $8205 na giełdzie BitStamp. Wzrost o 4,47% jest najwyższym od 5 tygodni. Otwiera to drzwi i daje szansę na ponowne przełamanie bariery ceny $8500. Ostatni tak duży wzrost miał miejsce 2 września. Czy bitcoin pokona stojącą przed nim przeszkodę?

Wtedy też najpopularniejsza kryptowaluta zyskała aż 6,3% w ciągu 24 godzin. Był to jeden byczy zryw, który jednak zakończył się niedźwiedzim spadkiem ceny do pułapu niecałych $11 000. 

Wzrosty z ostatniego poniedziałku mogą służyć jako przerwa od ostatnich spadków. Przypomnijmy, że BTC stracił w ostatnich dniach aż $2000 wartości. Wystąpiły również oznaki wyczerpania się sił sprzedających.

Niektórzy analitycy twierdzą, że regeneracja najpopularniejszej kryptowaluty może rozciągnąć się w najbliższych dniach do poziomu powyżej $8500. Taką opinię przedstawił m.in. Josh Rager.

czy bitcoin pokona opór

Znany @CryptoDog szacuje, że w przypadku pokonania bariery $8500, cena BTC może pofrunąć aż do $9400. W momencie pisania tego artykułu, bitcoin ciągle oscyluje w granicach $8200 – jego kurs od pewnego czasu idzie “bokiem”.

czy bitcoin pokona opór

Codzienne zaskoczenia bitcoina

Na to, czy bitcoin pokona $8500 będziemy musieli poczekać przez kilka najbliższych dni. Pewnie jest to, że w swojej historii najpopularniejsza kryptowaluta wielokrotnie zaskakiwała analityków i traderów, robiąc im na przekór. Tegoroczna najwyższa cena zaskoczyła nas w czerwcu. Od tamtego czasu wszyscy tęsknie wyczekują na powrót szczytów. Niestety, dopóki to nadejdzie, będziemy musieli ostrożnie stąpać po dolinach. 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx