Najlepsza okazja na Black Friday 2021: portfel sprzętowy Ledger

9 395

Czarny Piątek wcale nie musi kojarzyć się z zakupem niepotrzebnych rzeczy, których cena została podniesiona na kilka dni przed ogłoszeniem promocji. Zamiast tego można kupić dobry portfel sprzętowy, który pozwoli bezpiecznie przechowywać posiadane kryptowaluty.

W dodatku sklep FlyingAtom.shop przygotował specjalną promocję, dzięki której można kupić często polecany portfel Ledger Nano S o prawie 30% taniej.

Ledger Nano S w promocyjnej cenie

Promocyjna cena będzie obowiązywała nie tylko w Czarny Piątek, ale przez cały Black Week, a więc od 22 do 29 listopada. W tym czasie każdy może zamówić do trzech portfeli Ledger Nano S w cenie 189,99 zł (cena regularna wynosi 269,99).

FlyingAtom.shop jest autoryzowanym sprzedawcą produktów marki Ledger, dzięki czemu klienci mogą być spokojni o jakość portfeli oraz bezpieczeństwo związane z ich użytkowaniem. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów, jeżeli więc ktoś planował zakup portfela sprzętowego, nie powinien się zbyt długo zastanawiać.

W celu skorzystania z oferty przejdź na stronę: https://flyingatom.shop/pl/ledger/191-10360-ledger-nano-s.html.

Dlaczego warto kupić portfel sprzętowy?

Ledger Nano S to świetny wybór dla wszystkich osób, które na co dzień korzystają z kryptowalut lub chcą je bezpiecznie hodlować. Portfel wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Obudowa jest solidna, a wszystkie działania można wykonać z wykorzystaniem zaledwie dwóch przycisków.

Gdzie można bezpiecznie kupić portfel do przechowywania kryptowalut?

Ze względu na ryzyko, że nieuprawnione osoby mogły coś zmienić w oprogramowaniu portfela sprzętowego, należy zawsze przestrzegać jednej zasady: portfel sprzętowy powinno się kupować wyłącznie przez stronę producenta lub u autoryzowanego partnera, jakim jest firma FlyingAtom (osoby, które chcą to zweryfikować, mogą skorzystać ze strony ledger.com/reseller).

Czy Ledger Nano S to dobry wybór?

Model Nano S obsługuje transakcje przewodowe (należy podłączyć go do komputera w celu zaakceptowania transakcji), co przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Urządzenie nie ma wbudowanej baterii. Ledger Nano S pozwala zainstalować do trzech aplikacji (np. Bitcoin, Ethereum i Cardano). Dzięki temu jeden portfel można wykorzystać do przechowywania kilku różnych kryptowalut.

Według informacji dostępnych na stronie producenta jest to obecnie najpopularniejszy portfel sprzętowy na świecie.

Komentarze