Mennica Austriacka otwiera podwoje. Wylicytuj wyjątkowe zwiedzenia na WOŚP.

Fascynacja ludzkości złotem zaczęła się bardzo dawno temu. Już od około 7000 lat złoto jest synonimem wartości i elegancji. Położona w Wiedniu Mennica Austriacka może poszczycić się ponad 800-letnią tradycją bicia monet. Od 1989 roku Mennica Austriacka produkuje Filharmoników Wiedeńskich – jedną z najbardziej rozpoznawalnych monet bulionowych na świecie.

Podczas trwającego 31-finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzięki uprzejmości firmy FlyingAtom Gold oraz Mennicy Austriackiej można wylicytować ekskluzywną wycieczkę z przewodnikiem po tej wiedeńskiej mennicy.

Mennica nie jest na co dzień dostępna do publicznego zwiedzania, jest to więc wyjątkowa okazja, aby przyjrzeć się z bliska, jak wygląda proces produkcji cennych złotych krążków. W zwiedzaniu mennicy mogą uczestniczyć 2 osoby.

Link do licytacji znajdziecie TUTAJ.

W tym roku zbiórka 31 finału WOŚP przeznaczona jest na walkę z sepsą. Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. 

Flyingatom przekazał na licytację także pakiet atrakcji dla kibiców Piasta Gliwice. Na zwycięzcę aukcji czeka wspólna kolacja z Grzegorzem Tomasiewiczem, koszulka wybranego zawodnika wraz z autografami całego zespołu, a także uczestnictwo w treningu pierwszej drużyny w roli obserwatora oraz spotkanie z piłkarzami. Zachęcamy do udziału i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Szczegóły aukcji dostępne są W TYM MIEJSCU.

Komentarze