Magazyn PUMP MY SHITCOIN | „Czytałaby nawet twoja teściowa”

Dziś uwolnimy Was od poważnych wiadomości z rynku kryptowalutowego. Przedstawiamy Wam ekskluzywny wywiad z Bitcoinem oraz ranking kryptowalut 2019, z którego dowiecie się, jakie kryptowaluty czeka największy wzrost wartości w najbliższej przyszłości. Zrelaksujcie się i pozwólcie schłodzić wasze umysły, pochłonięte żądzą zysku.Edukacja przez zabawę

Wczoraj, 28 maja na forum Bitcoin.pl opublikowano niezwykle interesujący magazyn – Pump My Shitcoin – edycja Lato 2019.

Magazyn opracowano w formie, jak najbardziej satyrycznej, nie jest w żadnym razie zachętą czy też wyznacznikiem podejmowanych przez Was decyzji inwestycyjnych. Potraktujcie go z humorem, a poniżej w komentarzach napiszcie, co Was najbardziej rozbawiło?

Stokarz, użytkownik forum Bitcoin.pl, autor niniejszego magazynu redakcji ArcyTrade, entuzjasta i edukator w świecie cyfrowych walut, napisał:

Nie martw się. Przedstawiam ci wyjątkowy i niepowtarzalny ranking kryptowalut (głównie shitcoinów, poza paroma wyjątkami) na następny bull run. W formie memicznej, dla lepszego zapamiętania. Całkowicie poważnie, PUMP MY SHITCOIN czytałaby nawet twoja teściowa. Za darmo. Lepsze, od twojej płatnej scam grupki.

Ekskluzywny wywiad z Bitcoinem

Pierwsza część magazynu zawiera ekskluzywny wywiad z Bitcoinem. Tak! Prawdopodobnie jedyny taki w świecie redakcji kryptowalutowych informacji.

Na początku wywiadu Bitcoin podsumowuje ostatni rok swej działalności, krótko mówiąc – piach, deszcz, śnieg prosto w oczy…

Tak to prawda, moja kariera legła w gruzach na początku 2018 roku. Byłem w całkowitej rozsypce. Ani to jeść, ani spać, wszędzie czerwono, pełne usta krwi! Minął rok, ekscytacja trochę opadła i znów poczułem, że mogę dostarczać moim fanom to, do czego byłem stworzony.W dalszym odcinku rozmowy słyszymy wyraźnie rozgoryczenie Bitcoina zeszłoroczną sytuacją. Społeczność naciskała zbyt mocno:

Przez cały rok 2017 hordy ludzi oczekiwały ode mnie tego, na co jeszcze nie byłem gotowy. Skalować – krzyczeli. Skalować kur*a, no ile można było tego słuchać? Większe bloki! Więcej i więcej, ci ludzie nie dawali spokoju. Zacząłem więc się zapychać. Najpierw przyszły puste kalorie transakcyjne z Chin […].


Co dalej ze mną?

Bitcoin: “Czas się cholera wziąć do roboty – stwierdziłem. Te setki tysięcy par oczu, które śledzą mnie i obserwują w internecie, moi fani – to motywuje do działania.

Chodzę do klubu Bitmex Fitness, podpisałem kilka kontraktów ze sponsorami z CME i Bakkt, mam nadzieję, że zobaczycie mnie jeszcze w szczytowej formie!”.

Ranking kryptowalut 2019 – kierunek Mars

Pozostała część magazynu Pump My Shitcoin dotyczy rankingu kryptowalut, najbardziej obiecujących projektów na przyszłość.


Pierwsze 3 waluty rankingu nie odbiegają w żaden sposób od tego, co obserwujemy obecnie: Bitcoin, Ethereum i Ripple na pierwszym miejscu. 


W dalszej części znajdziemy szóstkę scamów z rodziny Justina Suna, CEO projektu TRON, a oto nasze słoneczko.Ostrzegam: może zaboleć prawdziwych fanów.W magazynie ujrzymy także nieprawdopodobnie trafne zestawienie 8 kryptowalut, których 10 000% wzrostu się nie ima.Na samym końcu autor zwraca się do czytelników – nic dodać, nic ująć.

Tak naprawdę nie ma znaczenia, które z kryptowalut wybierzecie z obecnych top 10/20. Wszystkie z nich będą pompowały, jak szalone w napłynie nowego kapitału i pięknego rynku byka. Tak samo, jeśli chodzi o shitcoiny. To, że zarobisz chore pieniądze na swoim ulubionym scamie, nie czynie z ciebie kryptowalutowego eksperta.


Pełna wersja magazynu:

Pump My Shitcoin – Lato 2019 by on Scribd
Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze