L.A. Times dołączył do grona wydawców Brave

1 151
Czwarty, największy dziennik w Stanach Zjednoczonych L.A. Times dołączył do grona wydawców bądź też publicystów Brave, tym samym akceptując napiwki w Basic Attention Token.  Wschodnie wybrzeże – Los Angeles Times

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy Was o tym, że Brave ruszył z wypłatami za oglądanie reklam. Usługa jednak dopiero się rozwija i nie jest jeszcze produktem finalnym. Zespół Brave mimo wszystko nie próżnuje i stara się pozyskiwać kolejnych partnerów do współpracy przy budowie zupełnie nowego modelu reklamowania. 11 kwietnia przyłączył się Los Angeles Times, tym samym akceptując kryptowaluty od swoich czytelników 

L.A. Times to gazeta, dziennik wydawany od 1881 roku w Los Angeles w Kalifornii. Jest to czwarta pod względem krążących w rękach gazeta w Stanach Zjednoczonych i jest największą niestacjonującą na wschodzie. Według danych SimilarWeb cyfrowy odpowiednik LATimes.com w ostatnim miesiącu odwiedziło 37,6 miliona osób. Z czego część na pewno jest zainteresowana kryptowalutami bądź korzysta choćby z przeglądarki Brave.

Publicyści Brave

Jak mogliście dowiedzieć się z wcześniejszych naszych materiałów, Brave pozwala zarabiać tokeny BAT twórcom treści, wydawcom, publicystom (ang. publishers), ale również zwykłym użytkownikom. Dzieje się to za sprawą systemu Brave Rewards i Brave Ads, które na ten moment pozwalają jedynie przekazać zarobione pieniądze, kryptowaluty BAT jako napiwek dla naszych ulubionych publicystów. Oni z kolei mogą hodlować (hodl) swoje BAT’y bądź też zamienić je na fiaty natychmiast przy pomocy jednego z partnerów Brave – Uphold.

Z czasem jednak, przy pełnej wersji 1.0 będzie można, jako przeciętny użytkownik wypłacić na portfel zgromadzone monety.

Sami decydujemy o tym, komu przekażemy napiwek (ang. tip) lub możemy skorzystać z opcji “Auto-Contribute”, która automatycznie wynagrodzi tych publicystów, którym poświęcamy najwięcej uwagi.Warto dodać, że zweryfikowanych publicystów Brave, jakim jest Los Angeles Times, jest już blisko 17 tysięcy. Poza tym znajdziemy tam również takie witryny jak The Guardian, Washington Post czy Gamepedia.

A Wy zarabiacie już swoje tokeny?

Komentarze