Kryptowaluta Dash wzrasta o 26%. Nowa współpraca z Kripto Mobile

2 286

Dash, trzynasta kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej odnotowuje 27% wzrost i przekracza próg 180 dolarów. Dash kontynuuje ekspansję w Ameryce Łacińskiej i Południowej po podpisaniu umowy współpracy z Kripto Mobile. Firma ogłosiła umowę z Dash na nową linię telefonów komórkowych z obsługą kryptowaluty. Dzięki telefonowi komórkowemu wyposażonemu w ekosystem Dash, użytkownicy będą mogli nabywać i wydawać kryptowalutę Dash.

Kripto Mobile Corporation (KRIP) ogłosiła ekskluzywną umowę z Dash na nową linię telefonów komórkowych z obsługą kryptowaluty, skierowaną dla użytkowników z Ameryki Łacińskiej. Według Luis Sosa, współzałożyciela Kripto Mobile, ta współpraca zwiększy użycie Dash jako kryptowaluty, w szczególności wśród społeczności nieużywających banków. Telefony są fabrycznie wyposażone w kompletny ekosystem Dash, w tym portfel, a także zawierają aplikacje partnerskie, takie jak Bitrefill, która jest największą firmą telefoniczną typu prepaid na świecie. Partnerstwo zostało oficjalnie rozpoczętę 25 sierpnia na konferencji Dash w Wenezueli.

„Obserwujemy niesamowity okres przejściowy w Ameryce Łacińskiej wraz z tymi, którzy nie używają kont bankowych lub po prostu nie chcą korzystać z tradycyjnego systemu bankowego. Połączenie naszych dostępnych, niedrogich telefonów z funkcjami transakcyjnymi InstantSend i niskimi opłatami Dash zapewni niezliczone korzyści dla tych społeczności. A dzięki dodaniu Bitrefill i innych aplikacji, takich jak portfel Dash, po prostu nie ma prostszego sposobu na rozpoczęcie korzystania z kryptowalut w życiu codziennym” – powiedział Luis Sosa, współzałożyciel Kripto Mobile

Kryptowaluta Dash i wzrost ceny

Poniżej przedstawiony jest wykres kryptowaluty Dash. W przeciągu 2 dni kryptowaluta zyskała na wartości aż 40 dolarów.

Kryptowaluta
źródło: coinmarketcap.com

Nowe telefony będą zawierać portfel, który zostanie fabrycznie zainstalowany, aby użytkownicy mogli przesyłać środki już od pierwszego załączenia smartfonu. Stamtąd użytkownicy mogą używać swoich telefonów do szybkiego i łatwego wysyłania lub wydawania kryptowaluty Dash, bez konieczności odwiedzania oddziałów banków, ryzyka związanego z posiadaniem dużej ilości gotówki lub uiszczaniem opłat związanych z płatnościami przelewami. W połączeniu z usługą wsparcia klienta Dash Help Me z siedzibą w Caracas, organizacją stworzoną przez Dash, użytkownicy smartfonów będą mieli również dostęp do dedykowanej linii wsparcia, jeśli będą mieli jakiekolwiek pytania lub problemy podczas korzystania z urządzenia.

„Już po wyjęciu z pudełka, nawet użytkownicy, którzy nigdy nie wchodzili w interakcje z kryptowalutami, mają wszystko czego potrzebują, a dzięki ścisłej współpracy ze społecznością Dash i Dash Help Me, nowi użytkownicy otrzymają niezbędne wsparcie. Kluczowym elementem przejścia do głównego nurtu jest potrzeba usunięcia sporów, które istnieją w dzisiejszym świecie kryptowalut. Zmienimy to za pomocą telefonów KRIP” – powiedział współzałożyciel Kripto Mobile

Co sądzicie o nowej współpracy Dash? Zapraszamy do dyskusji!

Komentarze