Kantor FlyingAtom współpracuje z mistrzem szachowym

3 478

Kantor kryptowalut FlyingAtom zdecydował się na kolejną sportową współpracę. Logo tej popularnej sieci kantorów kryptowalut i bitomatów od roku obecne jest na piłkarskich koszulkach zespołu Escola Varsovia, a dzięki nowej współpracy już niedługo zagości również na turniejach szachowych.

Będzie to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z Mistrzem FIDE Dawidem Czerw.

Inwestowanie jest jak szachy

Zarówno w szachach, jak i w inwestowaniu zastosowanie odpowiedniej strategii często decyduje o zwycięstwie. Nic więc dziwnego, że FlyingAtom, jako firma ciesząca się dużym zaufaniem wśród inwestorów, postawiła na współpracę z popularnym mistrzem szachowym.

Dawid Czerw

Dawid Czerw to nie tylko zdobywca tytułu FM-a (Mistrza FIDE – Międzynarodowej Federacji Szachowej), ale również profesjonalny streamer (transmisje z jego rozgrywek obserwuje już prawie 25 000 osób na kanale DawidCzerwTV), autor artykułów poświęconych szachom, a za jakiś czas prawdopodobnie również Mistrz Międzynarodowy (IM).

Podobnie szerokie spektrum działań ma… FlyingAtom! Chociaż firma kojarzona jest przede wszystkim z kilkunastoma kantorami działającymi na terenie całej Polski, to jej działalność obejmuje również bitomaty, sklep internetowy i najpopularniejszy w Polsce portal z informacjami ze świata kryptowalut.

W ramach nawiązanej współpracy Mistrz FIDE Dawid Czerw będzie występował na turniejach szachowych w koszuli z logo FlyingAtom.

Do zapoznania się z pełną ofertą działalności FlyingAtom zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej: https://flyingatom.com/. Pasjonatom szachów polecamy natomiast lekturę bloga prowadzonego przez mistrza FIDE: https://www.dawidszachuje.pl/.

FlyingAtom zapowiada też kolejne współprace z uzdolnionymi sportowcami. Efekty tych wspólnych działań będzie można obserwować na profilu kantoru w serwisie Instagram: https://www.instagram.com/flyingatomcom/.

Komentarze