Justin Sun rezygnuje ze stanowiska CEO TRON

31-letni milioner Justin Sun rezygnuje ze stanowiska CEO, a związana z projektem fundacja TRON zostanie zamknięta w lipcu przyszłego roku.

Decyzja kryptowalutowego przedsiębiorcy wynika z jego nowych planów na przyszłość: Sun zamierza zostać ambasadorem Grenady.

Kolejny znany CEO opuszcza stworzony przez siebie projekt

Pod koniec listopada potwierdziło się, że Jack Dorsey zostawia Twittera | Były CEO chce w 100% skupić się na Bitcoinie. O ile jednak Dorsey odszedł ze swojej najpopularniejszej firmy po to, aby skupić się na rozwijaniu drugiej firmy, która jest mocno związana z blockchainem i Bitcoinem, to Justin Sun ma całkowicie inne plany.

Podobnie jak wiele innych istotnych informacji, wiadomość o tym, że Justin Sun przestanie być CEO TRON, pojawiła się na Twitterze. W serii tweetów skierowanych do społeczności związanej z TRON, deweloperów i swoich przyjaciół, milioner wyraził podekscytowanie z faktu, że blockchain TRON stał się zdecentralizowany. Przy okazji pochwalił się otrzymaniem nominacji na ambasadora.

„(…) I am thrilled to share with everyone about the significant milestone of the #TRON protocol and my appointment as the Ambassador.

📢The #TRON blockchain protocol is now essentially decentralized”.

W związku z tym, że Fundacja TRON zostanie rozwiązania z dniem 25 lipca 2022 r., sieć ma być zarządzana przez 27 super przedstawicieli, którzy mają być hostowani przez społeczność.

„⚒️#TRON Foundation has settled to dissolve itself (…)

Instead, the entire TRON network is now run by 27 SRs hosted by the community”.

Wśród osób, które pogratulowały Justinowi Sun nowego stanowiska, znalazł się między innymi CEO Binance.

Aktualna Cena TRON (TRX) wynosi 0,081 USD, a ATH miało miejsce prawie cztery lata temu (0,231 USD).

Gdzie leży Grenada?

Grenada to kraj położony na Karaibach. Jego stolica to Saint George’s, a obowiązującą walutą jest dolar wschodniokaraibski (XCD). Dla mieszkańców Europy Grenadę odkrył Krzysztof Kolumb.

Co sądzisz o odejściu Justina Sun ze stanowiska CEO TRON? Czy będzie to miało korzystny wpływ na kurs TRX?

Komentarze