Jaka jest najlepsza strategia na bessę?

Jaka jest najlepsza strategia na bessę? „Nieustający optymizm na przyszłość” – mówi dyrektor generalny firmy z branży fintech

Dyrektor generalny Paystand Jeremy Almond powiedział, że firmy muszą być odporne i optymistycznie nastawione do świata, który tworzą.

Podczas gdy wielu weteranów kryptowalut udostępnia szeroką gamę porad i strategii dotyczących bessy, niektórzy wybierają prostsze podejście – optymizm. Według Jeremy’ego Almonda, dyrektora generalnego Paystand, fintechu zajmującego się płatnościami typu business-to-business (B2B), bycie odpornym i pozytywnym w tym czasie jest bardzo ważne.

Almond powiedział, że najlepszym sposobem planowania podczas kryptowalutowej zimy dla firm jest to, co nazywa „brutalnym zrozumieniem faktów” i „nieustannym optymizmem na przyszłość”.

Wyjaśnił, że:

„Jako firma zawsze chcemy być odporni na trudne czasy, ale także optymistycznie patrzeć na świat, który tworzymy”.

Prezes powiedział, że to firmy mogą realizować wizję. Z tego powodu najlepsze firmy to te, które są odporne i trwałe.

Dyrektor wykonawczy Paystand podkreślił również dane, które pokazują, że kryptowaluty trafią do 1 miliarda użytkowników w nadchodzących latach. Według Almonda, krypto jest na topie, a firmy, które pozostają skupione, wyjdą z bessy z lepszymi produktami i usługami. Porównując kryptowalutową zimę do krachu dot-comów, dyrektor generalny wyjaśnił, że:

„Firmy, które przetrwały, prosperowały i rosły, tworzyły prawdziwe produkty i usługi, były częścią większego ruchu, który był zmianą w naszym biznesie i społeczeństwie”.

Almond podkreślił, że o wiele lepiej dla firm jest skoncentrowanie się na tworzeniu wartości dla swoich klientów, zamiast ciągłego martwienia się o cenę monety.

Zapytany o zwolnienia, których ostatnio doświadczyła branża, dyrektor generalny Paystand powiedział, że branża potrzebuje więcej firm, dla których mogą pracować deweloperzy. Dzieje się tak, aby programiści mogli wykorzystać swoją kreatywność z korzyścią dla społeczeństwa. Dyrektor zauważył, że ci, którzy wywierają największy wpływ, naturalnie przyciągną talenty.

Wyjaśnił, że:

„Na tym rynku najlepsi deweloperzy trafiają do najlepszych firm, które wywierają największy wpływ na biznes i konsumentów”.

Na koniec prezes zachęcił tych, którzy są pesymistycznie nastawieni w czasie bessy, aby się zmienili.

„Kiedy zaczynałem, w ogóle nie było przemysłu. Była tylko garstka entuzjastów” – powiedział Almond.

Wezwał społeczność do przyjrzenia się postępowi, jaki branża blockchain poczyniła w ciągu ostatnich 10 lat oraz wielu budowanym produktom, takim jak zdecentralizowane finanse (DeFi) i niezamienne tokeny (NFT).

Prosta ale jakże cenna rada, która działa na każdym polu nie tylko na każdym rynku. Warto ją sobie wziąć do serca i stosować.

Może Cię zainteresuje:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx