ICOBox przedstawia Interproject Token Swap (IpTS)

ICOBox, dostawca rozwiązań SaaS dla ICO, ogłosił plan wprowadzenia nowej, funkcji do swojej platformy ICOS: technologii Interproject Token Swap (IpTS). Jest to odpowiedź na głosy klientów, którzy już korzystają z usług ICOBox podczas tworzenia własnych ICO i chcą wspierać projekt.

Istotą IpTS jest wymiana peer-to-peer pomiędzy posiadaczem tokenów ICOS a nowym projektem. To daje społeczności ICOS znacznie szerszy dostęp do żetonów obiecujących startupów. Platforma ICOS będzie teraz umożliwiać wystawianie tokenów podmiotom, które otrzymały dostęp do narzędzi ICOBox. Jak i tym, które samodzielnie fundują własne ICO z wykorzystaniem usług firmy, bez korzystania z kapitału społeczności ICOS. Wszystkie te żetony będą wymienialne na tokeny ICOS.

Od 22 września 2017 roku społeczność ICOS może głosować nad wyborem nowych projektów, które dostaną dostęp do narzędzi ICOBox. Zostanie także uruchomiona możliwość wymiany tokenów ICOS na żetony uruchomionych już ICO. W przyszłości ta możliwość może zostać rozszerzona również na projekty zewnętrzne. Warunki korzystania z Interproject Token Swap są podobne do tych przy zwykłej wymianie tokenów ICOS (tokeny ICOS są wymieniane na żetony nowych ICO korzystających z narzędzi ICOBox z zastosowaniem około 75% rabatu). W tym jednak przypadku żetony ICOS nie są „palone”, a trafiają do twórców żetonów, na które są wymieniane. W trakcie tego procesu nie jest przeprowadzane nowe ICO, a pieniądze nie są zwalniane z depozytu.

Zgodnie z White Paper cena każdego żetonu ICOS wynosi 0,04 BTC, co oznacza, że ​​każdy żeton ICOS można wymienić na odpowiednią liczbę żetonów projektów umieszczonych na platformie ICOS.
Mike Raitsyn, jeden z założycieli ICOBox, mówi:

„Uruchamiając IpTS naszym głównym celem jest redystrybucja żetonów ICOS oraz danie naszym klientom i społeczności ICOS możliwości uzyskania najlepszych tokenów w mgnieniu oka. Chcemy oferować najlepsze oferty na najlepsze żetony za ułamek ich ceny”

Obecnie ICOBox otrzymuje około 100 zapytań o ich usługi dziennie. Firma współpracuje z ponad 20 startupami, a trzy ICO: ParagonCoin, TokenStars oraz PlusCoin zostały już uruchomione. Posiadacze tokenów ICOS mogą je wymieniać na żetony nowych ICO już 22 września 2017 roku.

O ICOBox

Firma powstało w 2017 roku i oferuje usługi projektom, które chcą sprzedawać produkty za pomocą własnych tokenów. Świadczy usługi techniczne, prawne i marketingowe jako elementy składowe pakietu usług oferowanego w modelu stałej ceny (fixed-price). Została założona przez trzy osoby z branży blockchain: Nicka Evdokimova – współzałożyciela firmy SeoPult, byłego prezesa AdInTop oraz współzałożyciela Cryptonomos, Mike’a Raitsyna – wieloletniego przedsiębiorcę, oraz Anara Babaeva – dyrektora ds. marketingu online w firmie Cryptonomos.

Szczegóły dotyczące ICOBox można znaleźć na stronie www.icobox.io

Komentarze