HBAR tworzy specjalny fundusz Metaverse

Hedera (HBAR) przeznaczyła 250 milionów dolarów na stworzenie funduszu Metaverse. Pieniądze zostaną wykorzystane w celu zachęcenia znanych marek do współpracy z HBAR.

Tym samym metaverse wychodzi poza łańcuch bloków. Warto przypomnieć, że wspomniana sieć wykorzystuje alternatywę dla blockchain, jaką jest algorytm hashgraphu. Z tego powodu od samego początku istnienia projektu nie brakowało krytyków HBAR.

Hedera (HBAR) wciąż się rozwija

Jeżeli nie wiesz, czym jest Hedera i co wyróżnia ją na tle wszystkich kryptowalut, koniecznie zapoznaj się z poniższymi artykułami:

Entuzjaści sieci często podkreślają, że zgodnie z informacją znajdującą się na oficjalnej stronie projektu, Hedera jest własnością / jest zarządzana przez takie firmy, jak Boeing, Avery Dennison, Deutsche Telekom, IBM, Google, LG, TATA, Ubisoft i wiele innych.

Hedera wchodzi w metaverse

Biorąc pod uwagę, że dyrektor zarządzający Bank of America prognozuje, że sektor metaverse może niedługo osiągnąć wartość biliona USD (szczegóły znajdziesz w artykule: Bank of America: Metaverse to ogromna szansa dla kryptowalut), nikogo nie powinno dziwić, że coraz więcej projektów chce w jakikolwiek sposób zaistnieć w cyfrowych światach.

Nie inaczej jest z Hederą (HBAR), która postanowiła przeznaczyć 250 milionów dolarów na pozyskanie luksusowych marek. Dzięki temu ma powstać rozbudowany cyfrowy świat, w którym znajdzie się miejsce dla firm związanych ze sportem, modą, rozrywką oraz grami.

Alex Russman, który zarządza funduszem, uważa, że metaverse będzie wymagać solidnej infrastruktury, która wspiera decentralizację, a jednocześnie jest intuicyjna dla konsumentów, marek i deweloperów.

„The metaverse will require robust infrastructure that champions decentralization while remaining intuitive for consumers, brands, and developers”.

Według oficjalnych informacji Hedera przetwarza dziennie około 2,6 miliona transakcji, a czas finalizacji wynosi od 3 do 5 sekund.

W chwili pisania artykułu HBAR kosztuje 0,220068 USD, a więc o ponad 61% mniej niż podczas ATH sprzed 7 miesięcy (0,569229 USD).

Może Cię zainteresować:

Komentarze