Google Pay jako nowa metoda płatności na CryptoCom

3 685

Crypto.com – wiodąca giełda kryptowalut wprowadza nowe możliwości.

Użytkownicy Google Pay mają teraz kolejną możliwość dostępu do rynków kryptowalut dzięki integracji opcji płatności z Crypto com. Szacuje się, że Google Pay ma ponad 100 milionów użytkowników, którzy mogliby korzystać z najnowszej opcji płatniczej do zakupu kryptowalut.

Opcja zakupu w aplikacji Google Pay będzie wkrótce dostępna w portfelu kryptowalut i platformie transakcyjnej Crypto com, umożliwiając użytkownikom szybkie i bezpieczne kupowanie kryptowalut.

Wspomniana giełda wprowadzi tę najnowszą funkcję w przyszłym tygodniu. Zgodnie z najnowszą aktualizacją platformy, użytkownicy Androida będą mieli możliwość płacenia za pomocą Google Pay przy zakupie na rynku kryptowalut.

Użytkownicy mobilni będą mogli szybko i łatwo kupować produkty w aplikacji za pomocą Google Pay. Klienci mogą dokonywać płatności za pomocą smartfonów, tabletów lub zegarków z Androidem.

Aby skorzystać z tej opcji, użytkownicy muszą połączyć swoje konta Google Pay z kartą kredytową lub debetową, aby wybrać opcję płatności w aplikacji Crypto com, gdy integracja zostanie uruchomiona w przyszłym tygodniu. Na giełdzie, która ma ponad 50 milionów klientów na całym świecie, dostępnych jest ponad 250 kryptowalut.

Ostatnio Crypto com trafił na nagłówki gazet po szybkim uzyskaniu zezwoleń na prowadzenie działalności w wielu krajach. Po uzyskaniu zezwolenia regulacyjnego w Grecji, Singapurze i Dubaju, Włochy są najnowszym krajem, który dał firmie absolutną pewność rozpoczęcia obsługi konsumentów w swoich granicach.

https://twitter.com/cryptocom/status/1549355671493443584

W maju Crypto com ogłosiło, że współpracuje z Shopify, zapewniając klientom więcej opcji kupowania kryptowalut.

Google Pay, poza Crypto com – współpracuje również z giełdą Coinbase. Klienci mogą teraz używać karty Coinbase do płacenia za towary i usługi za pomocą Google Pay dzięki współpracy od czerwca 2021 r.

Google nawiązał także współpracę z rynkiem aktywów cyfrowych Bakkt, aby umożliwić użytkownikom zintegrowanie karty debetowej Bakkt Visa Debit z Google Pay. Dzięki temu posiadacze mogą używać Google Pay do efektywnego kupowania aktywów za pomocą kryptowalut u dowolnego sprzedawcy, który akceptuje Visa.

Może Cię zainteresuje:

Komentarze