Giełda kryptowalut z Polski w Premier League

2 209

Giełda kryptowalut  CoinDeal, założona przez trzech Polaków, została sponsorem klubu piłkarskiego z Premier League Wolverhampton Wanderers. Logo  giełdy CoinDeal znalazło się na rękawach koszulek drużyny. Zawarty kontrakt obejmie sezon 2018/19, w którym Wilki będą grały w najwyższej lidze angielskiej – Premier League.

Pierwszy raz na świecie giełda kryptowalut  sponsoruje  klub sportowy

Po raz pierwszy w historii branży kryptowalutowej mamy do czynienia ze sponsoringiem z najwyższej półki, który promuje kryptowaluty w wielkim świecie piłki nożnej. Na uwagę  zasługuje  fakt, że za przedsięwzięciem stoją Polacy z Wrocławia. Jest to wydarzenie historyczne. Nie zdarzyło się bowiem, aby logo firmy założonej przez Polaków, pojawiło się na koszulkach angielskiej drużyny Premier League. Kwota sponsoringu nie została ujawniona. Nieoficjalne źródła podają, że pojawienie się na koszulkach jednej z czołowych lig europejskich, to kwota około 20 milionów funtów.

Logo na koszulka to nie wszystko

Poza logiem na rękawach drużyny logo giełdy, Logo będzie mocno eksponowane na całym stadionie Molineux, koszulkach treningowych i fotelach zawodników.

CoinDeal. Polacy z Wrocławia promują firmę w Premier League

Kryptowaluty w Premier League CoinDeal
Coin Deal na koszulkach Wilków

https://twitter.com/WolvesTalk/status/1014547574257278976

Giełda CoinDeal

Firma założona przez Polaków jest międzynarodowym przedsięwzięciem, w które zaangażowanych jest ponad stu specjalistów z całego świata. Spółka zarejestrowana jest na Cyprze, gdzie znajduje się siedziba giełdy. CoinDeal planuje wejść także na amerykański rynek – trwają prace nad pozyskaniem oficjalnej licencji. Giełda wystartowała zaledwie w marcu 2018, a już ma za sobą duże sukcesy. Jednym z nim było znalezienie się pod koniec czerwca bieżącego roku na wysokiej pozycji w prestiżowym rankingu giełd i kryptowalut z całego świata – CoinMarketCap. Założyciele giełdy reprezentowali ostatnio swoją markę podczas Consensus 2018 w Nowym Jorku, największego wydarzenia w świecie kryptowalut.

 

CoinDeal to giełda założona w marcu 2018 roku przez trzech polaków: Filipa Dzierżaka  Adama Bicza i Kajetana Maćkowiaka.  Platforma ma na celu wymianę kryptowalut, w szybki, bezpieczny i łatwy sposób.

CoinDeal oferuje 22 rynki kryptowalut między innymi waluty takie jak: BTC, BCH, ETH, LTC, DASH lub QTUM, oferując również dwie waluty FIAT- EUR i USD.

Ciekawym rozwiązaniem dla użytkowników, które oferuje platforma jest możliwość dodawania nowych kryptowalut ,  rozpoczynając głosowanie. Jeśli pewna liczba użytkowników zagłosuje na sugerowaną krypto-walutę, zostanie ona zatwierdzona i dodana do platformy.

CoinDeal, Kajetan Maćkowiak – współzałożyciel giełdy

Zawsze miałem pasję do świata sportu i jego wpływu na konsumentów. W CoinDeal zdajemy sobie sprawę z wpływu, jaki marketing piłki nożnej może mieć na markę i jej społeczność, szczególnie w branży takiej jak nasza. Wierzymy, że klub taki jak Wilki pomoże nam przedstawić nasze przedsięwzięcie na całym świecie.

Kajetan Maćkowiak zauważa, że:

„To niesamowicie ekscytujący czas, aby zaangażować się w Wolves, w przededniu ich powrotu do angielskiej Premier League i liczymy na ich wsparcie”

Wejście giełdy do świata wielkiej piłki to niesamowite przedsięwzięcie, dzięki któremu miliony kibiców na całym świecie usłyszy o kryptowalutach. Z pewnością przyjrzymy się jak będą sobie radzić Wolves w  nadchodzącym sezonie.

Komentarze