Współpracuj z FlyingAtom Shop

1 083

Świeżo otwarty sklep z krypto gadżetami FlyingAtom Shop szuka osób chętnych do współpracy. Współpraca z FlyingAtom Shop możliwa jest zarówno w obszarze marketingu, promowania sklepu, jak i rozwoju biznesu na inne kraje w formie franczyzy. Szczegółowe informacje w artykule.

FlyingAtom Shop to polski sklep z przedmiotami i gadżetami związanymi z kryptowalutami. Oficjalną premierę miał pod koniec listopada. Oferuje on szeroki wybór asortymentu oraz dużą różnorodność jeżeli chodzi o grafiki. W sklepie znajdziemy monety kolekcjonerskie, koszulki, kubki, skarpetki, naklejki, portfele sprzętowe i wiele innych. Sklep jest odpowiedzią na pustkę rynkową, jeżeli chodzi o taką działalność w branży kryptowalut. Plany właścicieli sklepu są ambitne, nastawione na szybki rozwój dlatego szukają oni osób chętnych do współpracy. Współpraca możliwa jest w dwóch dziedzinach: marketingu i franczyzy.

muszka Bitcoin

Marketing

FlyingAtom Shop szuka influencerów do współpracy przy promocji sklepu. Jeżeli posiadasz swoją stronę internetową, duży profil na Facebooku czy Twitterze, kanał na Youtube, prowadzisz bloga o kryptowalutach to jest duża szansa na nawiązanie współpracy. Maile w tej sprawie należy wysyłać na adres [email protected], tytułując maila Współpraca sklep + swoja nazwa.

W ciągu najbliższych tygodni na stronie sklepu wystartuje też system ref linków, a więc każdy będzie mógł zarabiać na promocji produktów ze sklepu.

piłeczka bitcoin

Franczyza

Współpraca z FlyingAtom Shop możliwa też jest dla osób chętnych do otwarcia sklepu na zasadzie franczyzy w innych krajach niż Polska oraz Wielka Brytania. Wielu polskojęzycznych czytelników tego portalu mieszka poza granicami kraju i ta oferta skierowana jest właśnie do nich. FlyingAtom ma doświadczenia w tego typu rozszerzaniem działalności. W 2015 roku firma szukała osób do otwarcia punktów partnerskich kantoru FlyingAtom, a nie było chętnych. 2 lata później już bez żadnych ogłoszeń, miesięcznie spływało po kilka takich próśb o możliwość współpracy. W przypadku sklepu może być podobnie. Nie warto kolejny raz tracić swojej szansy. Maile w sprawie franczyzy należy wysłać na adres: [email protected].

Odezwij się do nas, zanim ktoś Cię ubiegnie.

Komentarze