Filmowe NFT w natarciu: Pulp Fiction i nowy Matrix

1 796

Trudno wskazać bardziej kultowe filmy niż „Pulp Fiction” Quentina Tarantino i „Matrix” sióstr Wachowskich. Już niedługo pojawią się NFT związane z tymi produkcjami, które na pewno wzbudzą duże zainteresowanie wśród kolekcjonerów.

W przypadku NFT z najnowszej części filmu „Matrix” będzie to co prawda „masówka”, ale za to fani twórczości Tarantino na pewno nie będą narzekać na nudę.

NFT od Quentina Tarantino

Jak można było oczekiwać po jednym z najlepszych żyjących reżyserów, kolekcja NFT od Quentina Tarantino nie będzie składała się z pojedynczych obrazków. Zamiast tego fani jednego z najważniejszych filmów w historii kina otrzymają coś naprawdę unikatowego: sekretne NFT zawierające niewykorzystane sceny z „Pulp Fiction”, ekskluzywny komentarz audio oraz fragment scenariusza.

O co chodzi z sekretnymi NFT?

NFT związane z filmem „Pulp Fiction” będą o tyle wyjątkowe, że ich zawartość pozna jedynie właściciel. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby podzielił się tymi treściami ze swoimi bliskimi lub upublicznił je w internecie. Zaplanowano łącznie siedem NFT, przez co osoby zainteresowane zakupem powinny przygotować się na zaciętą licytację lub pogodzić z wysokimi cenami. Na razie jednak nie ujawniono dokładnie, w jaki sposób zostanie przeprowadzona sprzedaż.

Wybierz czerwoną pigułkę

Również Warner Bros zapowiedział wypuszczenie serii NFT związanych z długo wyczekiwaną czwartą odsłoną serii Matrix. W tym przypadku nie będą to jednak tak wyjątkowe tokeny, jak w przypadku kolekcji od Quentina Tarantino. Fani Matrixa nie powinni mieć jednak problemów z zakupem, bo do sprzedaży trafi aż 100 000 NFT w formie awatarów. Każdy, kto dokona zakupu, będzie mógł wybrać pomiędzy czerwoną a niebieską pigułką, co wpłynie na wygląd jego NFT. Awatary trafią do sprzedaży już 30 listopada i będą kosztowały 50 dolarów.

Co sądzisz o filmowych NFT? Czy będziesz próbował kupić jedno z sekretnych NFT z kultowego filmu „Pulp Fiction”? A może bardziej interesuje cię kolekcja związana z „The Matrix: Resurrections”, gdzie nie powinno być problemów z zakupem?

Komentarze