Tokeny EOS, Augur i Maker trafiają na Coinbase Pro!

Giełda kryptowalut Coinbase poinformowała o dodaniu kolejnych tokenów na platformę Coinbase Pro. Kolejnymi tokenami są: EOS (EOS), Augur (REP) oraz Maker (MKR). Dodanie nowych aktywów ogłoszono w poniedziałek 8 kwietnia na blogu Coinbase. Istnieją jednak pewne ograniczenia prawne, które wykluczają tokeny z handlu w niektórych jurysdykcjach. EOS i Augur dostępne są we wszystkich jurysdykcjach wspieranych przez Coinbase Pro, z wyjątkiem stanu Nowy Jork, podczas gdy Maker możliwy jest do handlu tylko przez użytkowników zlokalizowanych poza Stanami Zjednoczonymi.

Jak podaje Coinbase, handel tokenami EOS oraz REP będzie wkrótce dostępny we wszystkich jurysdykcjach wspieranych przez Coinbase Pro, z wyjątkiem stanu Nowy Jork. Maker (MKR) będzie możliwy do handlu we wszystkich jurysdykcjach, oprócz Stanów Zjednoczonych. Wczoraj po godzinie 21:00, Coinbase Pro rozpoczęło akceptację transferów przychodzących w EOS, REP i MKR. Jak w większości procedur Coinbase, akceptowanie wpłat przebiega co najmniej 12 godzin przed uruchomieniem transakcji.

Spadek ceny REP oraz MKR

Włączenie tych aktywów do oferty Coinbase Pro nie spowodowało wzrostu ich cen, a spadek rzędu 5-6% w przypadku REP oraz MKR. Jeśli miałoby to miejsce dwa lata temu, rynek z pewnością zareagowałby pozytywnie na te informacje.

Platforma Coinbase świadczy usługi umożliwiające handel kryptowalutami z użyciem walut FIAT, co stawia giełdę na wysokiej pozycji, zarówno pod względem zaufania, jak i szybkości oraz przejrzystości płatności. Zwiększona konkurencja ze strony innych giełd położyła nacisk na Coinbase. Kiedyś, gdy ktoś szukał sposobu na kupno Bitcoina i Ethereum z użyciem walut FIAT, udawał się na giełdę Coinbase albo Gemini.

Projekt EOS rośnie w siłę

Jak poinformował Daniel Larimer z projektu EOS, token ustanowił rekord ponad 70 milionów operacji przetworzonych w ciągu jednego dnia. Średnio ponad 810 akcji na sekundę. Zgodnie ze słowami Larimera, zespół EOS robi wielkie postępy w dalszej optymalizacji i skalowaniu sieci. EOS to token w formacie ERC-20, utworzony na platformie Ethereum. Platforma oferuje możliwość stworzenia własnego cyfrowego aktywa lub smart kontraktu, a Ethereum stanowi fundament wielu projektów kryptowalutowych.

Poniżej zamieszczamy wykres największej ilości operacji na poszczególnych blockchainach.

eos augur coinbase pro kryptowaluty token
źródło: https://blocktivity.info/

Co sądzicie o projektach Augur, EOS oraz Maker? Zapraszamy do dyskusji!

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze