Eksperci z Finder odpowiadają na pytanie o przyszłość kursu Binance Coina (BNB)

Zgodnie z najnowszym raportem panelu ekspertów kryptowalutowych z Finder.com, Binance Coin (BNB) ma urosnąć do 781$ do końca roku 2025 i 1814$ do końca roku 2030. Jakby tego było mało, jeden z ekspertów odpowiedzialnych za sporządzenie raportu wyjaśnił, że „ponieważ ekosystem sieci BNB nadal rośnie i wciąż się rozwija, cena od końca roku 2030 może nawet osiągnąć 3000 dolarów.

Zgodnie z ogłoszeniem firmy Finder, poniedziałkowe prognozy cenowe dotyczące Binance Coina (BNB) zostały oparte o ankietę przeprowadzoną wśród „panelu 54 specjalistów z branży, którzy przedstawili swoje prognozy cenowe BNB do oku 2030”.

We wspomnianej grupie ekspertów znajdują się m. in. dyrektorzy uniwersytetów, wysoko postawieni dyrektorzy giełd kryptowalutowych, analitycy giełdowi, analitycy rynku krypto oraz CEO firm z branży blockchain.

Jeden z nich, Bez Ritchie z firmy Digital Capital Management powiedział:

Jestem byczo nastawiony do BNB i uważam, że do końca roku jego cena osiągnie 300$. Cena BNB podlega twardym warunkom popytu i podaży, a wprowadzonemy mechanizm spalania tokenu przy każdej transakcji sprawia, że staje się on aktywem deflacyjnym.

Co więcej, zdaniem Ritchiego „wczesne zaimplementowanie drugiej warstwy na blockchainie BNB pomoże uchronić Binance Coin (BNB) od problemów z wysokimi opłatami transakcyjnymi, z którymi od dawna zmaga się np. Ethereum, i które odstręczają od tego aktywa wielu nowych inwestorów”.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami tej optymistycznej predykcji, zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem dotyczącym przyszłości Binance Coina (BNB) autorstwa ekspertów z Finder, dostępnym pod >>>tym linkiem<<<.

Eksperci wchodzący w skład panelu Findera dokonali niedawno podobnych analiz i przepowiedni dla innych kryptowalut z L1, m. in. Solany (SOL), Cardano (ADA) czy Ethera (ETH).

Trochę to wszystko trąci wróżeniem z fusów i szklanej kuli. Warto jednak pamiętać, że na początku roku 2021 cena Binance Coina (BNB) krążyła w okolicach 37$ podczas gdy dzisiaj – pomimo głębokiej bessy i nieciekawej sytuacji – wynosi aż 266$.

Na koniec – pamiętajcie proszę, że powyższy tekst ma charaktery informacyjny i w żadnym razie nie jest poradą inwestycyjną.

Może Cię zainteresować:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx