Digital Money & Blockchain Forum

Osoby interesujące się światem nowoczesnych finansów, a w szczególności walutami cyfrowymi i zastosowaniami technologii blockchain mogą wziąć udział w online’owym wydarzeniu, jakim jest Digital Money & Blockchain Forum.

Bezpłatna rejestracja uprawnia do obejrzenia wszystkich prezentacji, które odbędą się w dniach 17 i 18 czerwca 2021. Sprawdź, co dokładnie zostało zaplanowane i zapisz się, aby zyskać dostęp do informacji przekazywanych podczas wydarzenia. Temat forum to Aktywa cyfrowe, bitcoin i cyfrowe pieniądze – nowy etap?

Bezpłatny dostęp do prezentacji znanych i cenionych prelegentów

Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, odwiedź stronę digitalmoneyforum.biz i kliknij BEZPŁATNA REJESTRACJA. Wystarczy, że podasz podstawowe dane, a zyskasz dostęp do transmisji online.

17 czerwca odbyły się prezentacje związane z następującymi zagadnieniami:

  • Regulacje rynków kryptoaktywów (dr Krzysztof Korus, Jacek Czarnecki, Aleksandra Kopeć, dr hab. Jan Byrski, Michał Synowiec),
  • Bezpieczeństwo kryptoaktywów (Rafał Kiełbus, Lech Wilczyński),
  • Blockchain a ekonomia i finanse (dr Grzegorz Sobiecki, dr hab. Krzysztof Piech, Krzysztof Urbański, dr Jacek Wytrębowicz, Artur Kuczmowski, Przemysław Karda, Mariusz Sperczyński, Dawid Muszyński, dr Victor Dostov).

Jak widać, wśród prelegentów nie zabrakło osób związanych z FlyingAtom. Mariusz Sperczyński przygotował prezentację pt. „Jak odnaleźć się w cyfrowych finansach? – rola korporacji”, natomiast Dawid Muszyński (prezes FlyingAtom.com, a także właściciel BitHub), poprowadził prelekcję „Mucha nie siada – czyli dlaczego otworzyłem biznes bitcoinowy”. Prezentacje osób związanych z FlyingAtom mają miejsce w ramach bloku Blockchain a ekonomia i finanse.

Szczegółowe informacje i godziny, w których odbędą się poszczególne prezentacje, dostępne są na stronie DigitalMoneyForum.

Podatki od kryptowalut

Wiele ciekawych tematów zostanie poruszonych również podczas drugiego dnia forum Aktywa cyfrowe, bitcoin i cyfrowe pieniądze – nowy etap?

Pierwszy blok o nazwie Prawo i podatki zacznie się o godzinie 9:30 i potrwa do 10:50. Swoje prelekcje przedstawią wówczas dr Paweł Opitek, Tomasz Mazur, Marcelina Szwed-Ziemichód i Michał Kibil.

O godzinie 10:50 zacznie się blok Zastosowania technologii blockchain (case studies), w którym wezmą udział Krzysztof Bochenek, Maciej Bułkowski, Marek Parzyński, Tomasz Sienicki, Jacek Figuła, Piotr Krawczyk, Paulina Purczyńska, Mariusz Ziemba, Michał Tabor. Po nim odbędzie się dyskusja panelowa na temat Cyfrowych Walut Banków Centralnych.

Wydarzenie zwieńczą prezentacje studenckie i doktoranckie przygotowane przez Krzysztofa Bochenka, Daniela Bigos, Agnieszkę Apalczyk i Martę Czarkowską.

Komentarze