Czarny Piątek w środowisku kryptowalut!

12 213

Jak co roku Amerykanie obchodzą Święto Dziękczynienia w czwarty czwartek listopada. Dzień później, czyli w piątek tłumnie ruszają do sklepów, by zaopatrzyć się w niezbędne artykuły na święta. Z tej okazji sklepy ogłaszają bardzo duże promocje, a sam dzień został nazwany Black Friday, czyli Czarnym Piątkiem. Czy również w środowisku kryptowalut pojawiły się okazje?

Bez wątpienia jednym z najbardziej pożądanych produktów w świecie kryptowalut są portfele sprzętowe. Te urządzenia pozwalają w łatwy i bezpieczny sposób przechowywać kryptowaluty. Równocześnie szybkość działania oraz intuicyjny interfejs sprawiają, że urządzenia te stają coraz bardziej popularne – zwałszcza wśród nowicjuszy.

W Czarny Piątek można nabyć portfele Ledger Nano S z aż 40% rabatem. W Polsce oficjalnym dystrybutorem jest sklep internetowy www.flyingatom.shop, gdzie można nabyć urządzenia.

Drugim modelem, który można nabyć w Czarny Piątek w okazyjnej cenie jest Ledger Nano X. Model ten można również zakupić z 40% rabatem. Urządzenie to jest podobne do tańszego modelu, jednak zawiera pewne udogodnienia, które ułatwiają korzystanie z portfela. Najważniejszą nowością jest zwiększona pamieć wewnętrzna, dzięki czemu nie ma konieczności ciągłego instalowania i odinstalowywania aplikacji obsługujących kryptowaluty.

Należy pamiętać, że do pełni bezpieczeństwa środków trzeba zabezpieczyć również seed. Jest on kopią bezpieczeństwa w razie zniszczenia, bądź zgubienia urządzenia. Klucze prywatne przechowywane są w urządzeniu offline, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dla osób chcących sprawdzić jak działają powyższe urządzenia przygotowaliśmy poradnik użytkownika. Zapraszamy do zapoznania się z nim pod tym adresem! W artykule przedstawiamy jak skonfigurować urządzenie po raz pierwszy, a także jak zabezpieczyć seed. Pokazujemy również w jaki sposób wysyłać i odbierać kryptowanuty.

Komentarze