CoinGecko zorganizuje konferencję poświęconą NFT

Już za 48 dni rozpocznie się konferencja GeckoCon – NFTs Gone Wild. Wydarzenie zaplanowano w formie konferencji online, dzięki czemu będzie mógł w niej uczestniczyć każdy entuzjasta NFT.

Podczas dwóch dni konferencji poruszone zostaną tematy związane nie tylko ze sztuką, ale również z grami, sportem i przedmiotami kolekcjonerskimi.

Konferencja NFTs Gone Wild

Według informacji dostępnych na stronie wydarzenia (https://landing.coingecko.com/coingecko-conference-geckocon-nfts-gone-wild/), w GeckoCon – NFTs Gone Wild weźmie udział 150 prelegentów. Wśród nich znajdą się między innymi Akon (raper), Robbie Ferguson (gracz rugby), Eric Anziani (COO Crypto com), Alexandre Dreyfus (CEO Chiliz), Rachel Chu (COO Sushiswap) oraz wielu innych przedsiębiorców i artystów.

Sponsorem wydarzenia jest Tezos (XTZ), czyli sieć blockchain, na której zdaniem wielu kolekcjonerów NFT można obecnie znaleźć najbardziej wartościowe prace (a przy okazji nie trzeba się przejmować wysokimi opłatami transakcyjnymi).

Bilety na konferencję poświęconą NFT

Udział w konferencji wymaga zakupienia biletu (dostępne są dwa warianty: standardowy lub VIP). W momencie pisania artykułu bilety dostępne są w promocyjnych cenach:

  • bilet standardowy: 29,40 zamiast 49,00 USD
  • bilet VIP: 59,40 zamiast 99,00 USD.

Podana cena obowiązuje do 14 października 2021 r. Warto również wspomnieć o nagrodach, które zostaną rozlosowane wśród uczestników konferencji. Łączna pula wynosi ponad 50 000 USD, a wśród nagród znajdują się między innymi portfele sprzętowe (GridPlus oraz SafePal) i subskrypcje VPN.

Dodatkowo każdy posiadacz biletu (w zależności od tego, jaki wariant wybierze) otrzyma GeckoCon NFT lub GeckoCon VIP NFT. Niewymienialne tokeny zostaną rozdystrybuowane 16 listopada.

Chociaż gwarantowany NFT nie powinien być dla nikogo argumentem przemawiającym za wzięciem udziału w konferencji, to dla osób, które rzeczywiście interesują się rynkiem niewymienialnych tokenów, może to być interesujące wydarzenie.

GeckoCon – NFTs Gone Wild odbędzie się w dniach 17 i 18 listopada (8 AM – 2PM EST) 2021 r.

Co sądzicie o konferencjach online związanych z rynkiem kryptowalut i NFT? Korzystacie z nich czy uważacie, że taka forma nie ma większego sensu?

Komentarze