Coinbase wśród najpopularniejszych aplikacji w App Store!

Aplikacja jednej z najpopularniejszych giełd kryptowalut znów znalazła się w trendach sklepu App Store. Pamiętacie sytuację z Coinbase w roku 2017?Coinbase znów na topie

W ostatnich dniach, tygodniach obserwujemy silną tendencję zwyżkową na rynku spekulacyjnym cyfrowych walut. Bitcoin z 5 tysięcy dolarów, wskoczył na sześć, siedem, a nawet i 8 000 dolarów, rzecz jasna, reszta alternatywnych monet poszła w jego ślady.

Gwałtowne wzrosty kursów kryptowalut zawsze wiążą ze sobą mieszane uczucia, pojawiają się osoby nowe w środowisku, ale również i powracający “sezonowcy”. Cel jest jeden – zarobić, jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem i jak najszybciej – w końcu, kto by tego nie chciał?

Giełda Coinbase musiała w ostatnich dniach odnotować powracające zainteresowanie platformą, ponieważ w sklepie App Store znalazła się wśród najbardziej popularnych.Nic dziwnego, ceny rosną, a osób przybywa, “oby zdążyć przed kolejną bańką”. “20 000 BTC potwierdzone” – słyszymy komentarze społeczności.

Rok 2017

Pamiętacie rok 2017 i ówczesną sytuację z giełdą Coinbase? Otóż giełda, w pewnym momencie została zmuszona do zawieszenia działalności, a właściwie rejestracji nowych użytkowników.

Platforma nie była gotowa na przyjęcie aż tylu nowych użytkowników, jakich napływało w okresie “bańki” z końca 2017 roku. W tym celu zablokowano możliwość rejestracji na pewien okres, choć zarejestrowani już wcześniej użytkownicy mogli w pełni wykorzystywać funkcjonalność platformy.

Sytuacja wydaje się powtarzać, Bitcoin w ciągu ostatnich 30 dni odnotował wzrost na poziomie 50%, blisko $4000 (15 tys. PLN). Nie wiemy zbyt wiele o powodach, które kierowały kursami ostatnimi czasy, ale bez wątpienia nastąpiła spora zmiana.

Co sądzicie Wy o ostatnich wahaniach cen Bitcoina? Czy społeczność znów zacznie powracać na giełdy, a rynek odżyje? Czy pozycja aplikacji  Coinbase w AppStore jest tego pierwszą oznaką? Zapraszamy do wymiany zdań poniżej w komentarzach.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx