BTC, BCH czy BSV? 1000 BTC do podziału na rozwój od OKCoin | Na co byście zagłosowali?

1 335

Giełda OKCoin rozpoczęła kampanię konkursową nakierowaną na pomoc programistom BTC, BCH i BSV. Użytkownicy giełdy mogą głosować na swój ulubiony projekt.

Użytkownicy mogą głosować na programistów Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) lub Bitcoin SV (BSV). Platforma rozdzieli wśród nich 1000 BTC (około 10,6 mln $ przy obecnym kursie wymiany) zgodnie z wynikami głosowania.

dotacje okcoin
źródło: tutaj

Zarejestrowani użytkownicy OKCoin mogą już odwiedzić dedykowaną stronę i oddać głos na jeden z trzech projektów.

OKCoin wyśle 0,02 BTC za każdy głos (lub ekwiwalent tej wartości w BCH lub BSV) do poszczególnych projektów, które uczestniczą w zmaganiach. Pod koniec kampanii zebrane środki zostaną rozdzielone między organizacje i programistów.

Przedstawiciele poszczególnych projektów w inicjatywie OKCoin

Bitcoin (BTC)

Programiści Bitcoin biorący udział w inicjatywie OKCoin to, między innymi Luke Dashjr, Ben Woosley i Jimmy Song. Według inicjatywy OKCoin ostatnie lata były niestabilne dla społeczności, dlatego platforma zdecydowała się nagradzać programistów.

deweloperzy bitcoin
źródło: tutaj
Bitcoin Cash (BCH)
bitcoin cash
źródło: tutaj

Bitcoin SV (BSV)

bitcoin sv
źródło: tutaj

Akcja OKCoin jako ciekawa akcja przyciągnięcia nowych depozytów

Według regulaminu akcji, żeby oddać swój głos, musisz mieć konto na OKCoin. Zarejestrować się to jedno. Później weryfikacja, depozyt minimum 100 dolarów lub euro albo zakup kryptowalut po rejestracji na giełdzie o wartości minimum 100$.

Jesteś nowym użytkownikiem i chcesz zagłosować? Jest jeszcze trudniej. Aby to zrobić, należy posiadać fiaty o wartości minimum 100$ i jednocześnie kryptowaluty o tej samej wartości. Giełda informuje, że zarówno depozyty fiat jak i krypto mogą zostać wycofane zaraz po oddaniu głosu.

Gdybyście mogli (i chcieli), to na którą kryptowalutę oddalibyście swój głos i dlaczego?

Komentarze