Brave osiąga kolejne szczyty popularności | Milion pobrań miesięcznie

3 682
Przeglądarka wykorzystująca kryptowalutę BAT zdobywa coraz to kolejne osiągnięcia. Brave jako aplikacja dla systemu Android tym razem wyprzedziła Mozilla Firefox, Coinbase czy Binance pod względem ilości miesięcznych pobrań. Ponadto plasuje się na 7 pozycji w rankingu aplikacji “Trending” w kategorii “Komunikacja”, przed Discordem i zaraz za Google Asystentem. Pamiętajcie, że jesteśmy zweryfikowanym publicystą w systemie Brave, dlatego też możecie nas wspierać, jeśli podoba Wam się to, co dla Was robimy!Brave podbija świat!

O przeglądarce Brave i Basic Attention Token (BAT) pisaliśmy już nieraz, więcej o tym, jak wziąć udział w systemie Brave Rewards i Brave Ads, zarabiać za oglądanie reklam, zostać publicystą itd., dowiecie się z poprzednich materiałów.

Dlaczego mielibyście oglądać narzucane Wam reklamy? Dziś są one codziennością prawie w każdym serwisie internetowym. Brave chce to zmienić, tym samym płacąc Wam za oglądanie reklam w tokenach BAT, 70% zysków trafia do użytkowników.

Ostatni miesiąc to niebywały sukces dla twórców platformy, która ma zrewolucjonizować system oglądania reklam w internecie. Ilość pobrań aplikacji Brave, wyłącznie dla urządzeń z systemem Android to 1 milion w ostatnim miesiącu. Prawdopodobnie trend będzie się utrzymywał bowiem 7 miejsce w rankingu aplikacji “Trending” w kategorii “Komunikacja” w sklepie Play mówi samo za siebie.

Ponadto, kryptowalutowa przeglądarka w kategorii “Komunikacja” podbija wiele krain jako najlepsza darmowa aplikacja mobilna. Wedle danych AppBrain, jest top aplikacją we Francji, USA, Kanadzie czy Norwegii.Wsparcie

Z każdym dniem do platformy dołączają kolejni twórcy, publicyści, wydawcy, strony internetowe, blogerzy youtuberzy, streamerzy itd. My również zaznaczyliśmy się jako zweryfikowany publicysta i znajdujemy się wśród 111 tysięcy innych, których możecie wspierać. Ponad 83 tysiące youtuberów, blisko 20 000 stron internetowych oraz 8 tysięcy streamerów platformy Twitch.tv przyłączyło się do Brave.

Jak możecie wspierać nas i innych twórców? Wystarczy, że pobierzecie przeglądarkę na swój komputer, telefon czy jakikolwiek inny system. Oglądając reklamy dobrowolnie, dostarczane przez system Brave Ads, dostajecie tokeny BAT. Te tokeny w przyszłości będziecie mogli przelać na swój portfel, w ten czas jednak możecie je wyłącznie przeznaczyć na napiwki dla waszych ulubionych twórców.

Tokeny można również dostać za darmo, prawdopodobnie zaczynając przygodę z przeglądarką i okazjonalnie w przyszłości. Osobiście przed kilkoma dniami dostałem 15 BAT (ok. 20 PLN).Jak się zapatrujecie na ostatnie wyniki aplikacji Brave? Korzystacie już z przeglądarki, co Wam się w niej najbardziej podoba?

Komentarze