Black Friday w FlyingAtom Shop. Krypto gadżety 50% taniej

3 441

Już zaledwie kilka dni dzieli nas od corocznego święta wyprzedaży, czyli czarnego piątku. To doskonała okazja, aby zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach. Po raz kolejny, aby tradycji stało się zadość, do akcji dołącza FlyingAtom Shop. Jeżeli jesteście gadżeciarzami to przygotujcie się na mocne przeceny,  nawet -50% na wszystko (nie wliczając portfeli).

FlyingAtom Shop to polski sklep internetowy, który ma w swojej ofercie portfele sprzętowe oraz przedmioty i gadżety związane z branżą kryptowalut. Entuzjaści krypto z pewnością znajdą tu ciekawe produkty. Ciężko wymienić tu wszystkie z gadżetów, ale jest to cała gama produktów od skarpetek, koszulek po breloki, monety, lampki i kubki.

Jedną z bogatszych kategorii na sklepie są „Kubki”, sklep oferuje naprawdę szeroką gamę wzorów z logami i grafikami oczywiście w klimacie krypto.

Jako, że niedługo grudzień, czyli miesiąc w którym najczęściej obdarowujemy bliskich prezentami warto skorzystać z promocji FlyingAtom Shop, przedmioty i gadżety w ofercie idealnie nadają się na mikołajkowy prezent, czy pod choinkę. Ze względu na 50% niższe ceny w przypadku każdego produktu możemy tanio i pomysłowo sprawić komuś niespodziankę.

Komentarze