Bitmarket | Kilka ważnych szczegółów

2 623

Aktualnie wywołanie adresu bitmarket.pl skutkuje wyrzuceniem komunikatu 522 (przekroczono limit czasu połączenia). Cały czas czekamy na nowe informacje w sprawie Bitmarket na [email protected]. Dziękujemy Wszystkim Poszkodowanym za przesłane dotychczas informacje. To również dzięki Wam możemy upubliczniać najważniejsze kwestie.

Chciałbym przypomnieć, że owocem piątkowej wizyty Dawida Muszyńskiego i forumowicza Lechu dostarczyliśmy Wam skonsultowane z Prokuraturą informacje odnośnie ścieżki postępowania dla wszystkich Poszkodowanych:

Uwaga Czytelnika do wypowiedzi wiceprezesa IQ Partners odnośnie zmiany rekordów DNS Bitmarketu

Z maila do Redakcji:

A propos stwierdzenia wiceprezesa IQ Partners z https://bithub.pl/wiadomosci/upadek-bitmarket-informacje/ : „W moim odczuciu komunikat zwracany jest przez dotychczasowe serwery i żadne rekordy DNS nie były zmienione (przypuszczenie bazujące na znajomości architektury systemów IT Bitmarketu).” To nieprawda, rekordy DNS były zmieniane 9 lipca. Tu jest historia: https://securitytrails.com/domain/bitma … /history/a
Co ciekawe na tych samych dokładnie adresach IP, które wcześniej używał
bitmarket.pl, chodzi teraz ta domena: https://capitalv.net która przeniosła się tam właśnie 9 lipca: https://securitytrails.com/domain/capit … /history/a

Czy ktoś z Czytelników ma dodatkowe obserwacje odnośnie tego tematu?

Wypłaty z Bitmarketu

Do naszej Redakcji spływają maile, w których informujecie o wypłatach zrealizowanych przez Bitmarket w okolicach terminu zamknięcia/ zniknięcia giełdy z sieci. Jeden z nich brzmi:

Chciałbym poinformować że bitmarket zrealizował mi przelew na ponad 90000 PLN w dniu 08.07.2019, zlecenie przelewu z Bitmarketu zleciłem w niedzielę koło 23.

Potwierdzenia zrealizowania wypłaty dostałem w poniedziałek rano o godzinie 7.55. Pieniądze dotarły do mnie między 14.30 a 15.00.

Na bitmarkecie całe szczęście nie posiadałem więcej środków

Mam nadzieję że moja informacja będzie pomocna. 

Autor prosił o zachowanie anonimowości. Otrzymaliśmy również wszelkie dokumenty potwierdzające powyższą sytuację, w tym mailowe zlecenie i potwierdzenie wpłaty środków oraz bankowe potwierdzenia realizacji. Autor nie wyraził zgody na ich publikację zastrzegając jednocześnie zgodę na włączenie ich w razie konieczności do akt sprawy.

Czy mieliście podobną sytuację?

Komentarze