Bithub Flesz poprowadzi Bitcoin Feniks | Premiera już 25-08-2020 godz. 19:00!

Od niedawna, konkretnie od momentu pojawienia się na naszym profilu zagadkowej grafiki wielu z Was spekuluje, czy Bitcoin Feniks wraca. Nie zamierzamy Was dalej trzymać w niepewności i mówimy otwarcie, że TAK. Bitcoin Feniks wrócił i już od jutra poprowadzi cykliczny program Bithub Flesz na naszym kanale na YouTube!

Bithub na YouTube cały czas się rozwija!

Nasz kanał na YouTube się rozwija wraz z każdym kolejnym wgranym filmem. Jeszcze niedawno świętowaliśmy 2 tyś subskrypcji i wraz ze wzrostem ekspozycji postanowiliśmy publikować dla Was kolejne ciekawe materiały. Cały czas publikujemy regularne analizy video prowadzone przez Jurka S. Na kanale dostępne są podcasty, wywiady ze znanymi osobami, a właśnie teraz przedstawiamy Wam nowy cykl pt. BitHub Flesz!Już jutro startuje BitHub Flesz!

BitHub Flesz prowadzi Bitcoin Feniks

Od jutra (25.08) na naszym kanale YouTube, od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 będzie pojawiać się kilkuminutowy filmik, w którym Bitcoin Feniks będzie omawiał najważniejsze wydarzenia ze świata krypto, finansów oraz wielu innych ciekawych dziedzin. W kolejnych tygodniach będziemy również publikować nagrania z udziałem gości. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się tego typu materiał. Gorąco zachęcamy do oglądania i subskrybowania kanału!

Kim właściwie jest Bitcoin Feniks?

Wielu z Was na pewno kojarzy kanał Bitcoin Feniks. To kanał, który zgromadził ponad 10 tysięcy subskrypcji i jeszcze więcej fanów tematu kryptowalut. Może się też pochwalić dużą ilością filmów – liczba 1197 robi ogromne wrażenie, a jeszcze większe, gdy policzymy łączny czas każdego filmiku. Średnia długość nagrania to ponad 30 minut pełnowartościowego, merytorycznego materiału. Do tej pory w swoich audycjach Bitcoin Feniks aktywnie komentował tematy z zakresu kryptowalut, geopolityki oraz wielu innych. Warto przypomnieć, że na konferencji Blockchain i Finanse głosami polskiej społeczności został wyróżniony statuetką Nexus 2020 w kategorii Influencer Roku!

Mamy nadzieję że wraz z pojawieniem się Feniksa nasz kanał zyska nowe grono odbiorców. Jesteśmy przekonani, że ten projekt się Wam spodoba, dostarczy ogromną dawkę wiedzy i pozytywnego humoru.

Dajcie znać o tym myślicie i do zobaczenia niebawem!Komentarze