Bitcoin w Ekstraklasie. FlyingAtom sponsorem głównym Piasta Gliwice.

1 139

Ostatni weekend mocno przybliżył nas do poznania piłkarskiego mistrza Polski. W niedziele oczy skierowane były na Gliwice, gdzie miejscowy Piast podejmował Lecha Poznań. Wygrali przyjezdni, ale gospodarze też nie zostali po tym meczu z pustymi rękoma. Na pomeczowej konferencji przedstawiony został nowy główny sponsor klubu w postaci firmy FlyingAtom. 

FlyingAtom to pasjonaci w branży kryptowalut, którzy posiadają sieć kantorów Bitcoinów i Bitomatów. Od ponad 6 lat zajmujący się skupem i sprzedażą Bitcoinów i wielu inny popularnych kryptowalut, takich jak np. Ethereum, Tether, Litecoin, USDC. Celem firmy jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa oraz prywatności przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut. 

Cieszymy się, że firma FlyingAtom, która jest liderem w branży kryptowalut, dołącza do grona sponsorów Piasta Gliwice. Od teraz wspólnie będziemy walczyć o najwyżej cele! Jestem przekonany, że ta nowa dziedzina, która z roku na rok zaczyna się cieszyć coraz to większą popularnością, przyniesie korzyści również w świecie piłkarskim. Wierzę, że sport i kryptowaluty mogą iść wspólnie w parze, wyprowadzając klub na jeszcze wyższy poziom, oraz oferując FlyingAtom nowe perspektywy rozwoju i popularyzacji firmy. Witamy w Niebiesko-Czerwonej rodzinie – powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice.

Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z jednym z czołowych polskich klubów piłkarskich, Mistrzem Polski z sezonu 2018/19 i najbardziej utytułowanym śląskim klubem XXI wieku. Współpraca z Piastem to dla nas kolejny krok we wspieraniu uzdolnionych sportowców w naszym kraju. Szczególnie zależy nam na rozwoju młodzieży. Od zeszłego roku sponsorujemy klub Escola Varsovia, w którym trenuje ponad 1000 młodych sportowców. W naszym wsparciu nie ograniczamy się jedynie do piłki nożnej. Stworzyliśmy też grupę FlyingAtom Team gdzie wspieramy młodych sportowców z różnych dziedzin. Należą już do niej Dawid Czerw (szachy), Ida Kupś (wspinaczka), Dawid Zagórski (piłka nożna), Bartłomiej Sanetra (narciarstwo), Antoni Kawczyński (żużel), Zofia Kaczmarek (jeździectwo konne). Mamy nadzieję, że współpraca FlyingAtom z gliwickim klubem przyczyni się do kolejnych sukcesów sportowych Piasta oraz wspomoże działanie klubowej akademii – przyznał Dawid Muszyński z firmy FlyingAtom.

Gliwice 08.05.2022 Pilka nozna. PKO Ekstraklasa. Piast Gliwice – Lech Poznan . n/z. Umowa sponsorska FlyingAtom Fot. Irek Dorozanski

Współpraca Niebiesko-Czerwonych  z nowym sponsorem głównym będzie opierała się na wielu płaszczyznach, gwarantując wsparcie finansowe zarówno dla pierwszej drużyny, jak i Akademii Piłkarskiej Piasta Gliwice. Umowa o współpracy została podpisana na dwa lata.

Współpraca z Piastem Gliwice wpisuje się w naszą strategię promocji firmy poprzez sport. Dążymy obecnie do poszerzenia rozpoznawalności marki FlyingAtom i partnerstwo z Piastem może pomóc nam osiągnąć te zakładane cele biznesowe. Wierzymy, że nasze wsparcie zapewni klubowi potrzebną stabilizację i będzie podwaliną pod kolejne sportowe sukcesy – zakończył Łukasz Szymonek.

Komentarze