Bitcoin powyżej $12 600 | Niedowiarki uciszone | Wysyp pozytywnych komentarzy i prognoz

2 537
Bitcoin za $12000 brzmi jak marzenie, jeśli spojrzymy na sytuację najpopularniejszej kryptowaluty sprzed pół roku. Jak reagują komentatorzy i rynek? Zupełnie inaczej!

Gigantyczny optymizm

Bitcoin za $12000 to hasło dominujące Twittera oraz innych mediów społecznościowych, w których natkniemy się na mnóstwo entuzjastycznych postów, które komentują aktualne wydarzenia na rynku kryptowalut. Pośród nich znajdziemy zarówno te żartobliwe, jak i poważne. Najważniejsze to jednak pamiętać o tym, że to przede wszystkim głosy osób, które wiernie trwają przy bitcoinie!

Popularny youtuber i edukator, Boxmining, w swoim wpisie na Twitterze wesoło komentuje nieprzywiązywanie wagi do robienia własnego researchu. Na pewno dookoła znajdzie się mnóstwo osób, które w tym momencie żałują, że nie kupiły BTC wcześniej.

Nieco bardziej techniczne podejście do całych zdarzeń znajdziemy na profilu Galaxy, który wspomina, że mamy do czynienia z największym w historii odwróceniem trendu aktywa. Dodaje, że to oczywiście dopiero początek.

Profil Blockchain Daily postanowił wykorzystać znanego i lubianego przez kryptowalutową społeczność Wojaka do stworzenia okolicznościowego mema, który w najlepszy sposób oddaje nastroje inwestorów.

Radość po polsku!

“Bitcoin za $12000” to wielki baner, który powinien stać się hasłem dzisiejszego dnia. Na Forum Bitcoin Polska trwa wielka dyskusja poświęcona najprawdopodobniejszym scenariuszom, a także nadchodzącym wzrostom. Niektóre opinie zakładają, że bitcoin urośnie do ponad $20000, a samo ATH będzie jedynie drobnym przystankiem przed prawdziwymi wzrostami.

Na Facebook’owej grupie Bitcoin Polska również nie brakuje radości. Jeden z członków zamieścił taki oto post:

Przyszłość kryptowalut

Obok bitcoinowej euforii wywołanej obecną ceną, najczęściej zadawanym pytaniem jest to dotyczące przyszłej ceny najpopularniejszej kryptowaluty. Według CryptoPicasso, cena 20.000 BTC jest w zasadzie oczywista – przynajmniej tak wynika z jego analiz.

Pytanie, które zadają sobie inwestorzy dotyczy też innego zagadnienia. Cały czas czekają na wzrost ceny altcoinów odpowiadający szpicy na BTC. Jak jednak pokazuje historia, pierwszeństwo oddać należy największemu.

Komentarze