Bitcoin Back | Darmowe bitcoiny przy zakupach z Alibaba

Aplikacja przeglądarkowa Lolli pozwala zarabiać darmowe bitcoiny przy zakupach online. Ostatnio weszli we współpracę z magnatem rynku e-commerce, Alibaba. Zrobili to w Dzień Singla, najbardziej dochodową dobę sprzedażową w Chinach.

Bitcoin łączy Amerykanów z Chińczykami

Jeden z kryptowalutowych startup’ów szerzących bitcoina wśród społeczności podjął strategiczną współpracę z magnatem rynku e-commerce, Alibabą.

Lolli oferuje „bitcoin back”, analogiczne do „cash back”, czyli zwraca pieniądze, w tym wypadku bitcoiny przy zakupach online. Jeżeli przy zakupie produktów firmy, która współpracuje z Lolli, skorzystacie z aplikacji przeglądarkowej Lolli to otrzymacie częściowy zwrot za zakupy w BTC. Środki automatycznie trafiają na portfel przeglądarkowy wbudowany w aplikację, z których później możecie dowolnie czerpać.

11 listopada Lolli ogłosiło podjęcie współpracy z Alibabą, która nieodzownie jest punktem przełomowym w rozwoju firmy. Miliony użytkowników sklepu internetowego Alibaba będą mogły odzyskać zwrot za zakupy w postaci cyfrowego złota.

Anons opublikowano w największe zakupowe święto w Chinach i na świecie pod względem wydatków. Dzień Singla wypada 11 listopada i jest celebrowany przez Chińczyków począwszy od roku 2009. Co więcej, Alibaba stworzyła to święto zakupowe, a data 11.11 to nie przypadek i odnosi się do singli.

Koncern handlowy Alibaba tylko w dniu 11 listopada 2018 roku osiągnął sprzedaż na poziomie 30,8 mld dol. To niemal trzykrotnie więcej niż łączna światowa sprzedaż podczas promocji z okazji Black Friday i Cyber Monday – pisze Business Insider.

W ciągu tylko tej jednej doby złożono ponad miliard zamówień.

Co ważne, zwroty bitcoin back od Lolli będą tylko dostępne dla Amerykanów, podróżników i zagranicznych studentów. Obywatele Chin nie mają możliwości skorzystania z benefitów Lolli.

Alex Adelman, CEO Lolli komentuje współpracę z największym koncernem internetowego handlu na świecie:

To partnerstwo jest pierwszym dużym krokiem ku połączeniu dwóch największych gospodarek, Chin i USA, poprzez bitcoin i handel.

Na razie ta możliwość jest wyłącznie dostępna dla użytkowników z USA, ale planujemy ekspansję międzynarodową. Każdy na świecie będzie mógł łatwo zarabiać i posiadać bitcoiny.

Co myślicie na ten temat? Podyskutujmy.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze