Binance uruchomił giełdę FIAT | 20€ na koszt firmy

5 275
Binance ogłosił i uruchomił nową giełdę, most pomiędzy kryptowalutami a walutami FIAT. Nowa giełda nosi nazwę Binance Jersey, ponieważ egzystuje pod jurysdykcją rządu wyspy Jersey mieszczącej się między Francją a Wielką Brytanią. Sprawni spekulanci mogą zyskać 20 euro od firmy, jeżeli zarejestrują się i zweryfikują na Binance Jersey do 31 stycznia.

 

Fiat na krypto


16 stycznia 2019 roku ogłoszono oficjalnie uruchomienie giełdy umożliwiającej wymianę kryptowalut na waluty fiducjarne tzw. FIAT (Euro, Dolar, Złoty itd.). CEO Binance, Changpeng Zhao pochwalił się na Twitterze:Wedle informacji, na początek handel obejmuje pary walutowe takie jak BTC/GBP, BTC/EUR, ETH/GBP, ETH/EUR. Zapewne z czasem Binance Jersey będzie obsługiwał więcej walut, zwłaszcza że giełda jest dostępna dla wielu narodowości.

Z Binance Jersey skorzystamy w 58 krajach na całym świecie, w tym w Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii, Poł. Afryce, ZEA, Wielkiej Brytanii czy w Polsce! Pełną listę znajdziecie poniżej.

binance jersey dostępność kraje giełda
Lista narodowości, w których dostępna jest giełda Binance Jersey.

 


Za rejestrację 20€


Binance przy okazji odsłonięcia nowej giełdy oferuje pierwszym 5 000 użytkowników 20 euro do wykorzystania na Binance Jersey.

Pierwsze pięć tysięcy użytkowników zarejestrowanych i zweryfikowanych (KYC) w okresie 16 a 31 stycznia 2019 0:00 UTC czeka nagroda. Dokładnie 20 euro, które będzie możliwe do wykorzystania tylko na platformie przy okazji transakcji bądź opłacenia prowizji wypłaty. Nie będzie możliwe wypłacenie tych pieniędzy.

Warto dodać, że nagroda pojawi się u zwycięzców w ciągu 7 dni po zakończeniu akcji. Po zalogowaniu będzie widoczna w zakładce “Distribution History” w “Account Center”.

Wyspa Jersey


Binance Jersey to giełda charakteryzująca się bardzo zacnym zapleczem technologicznym, zespołowym i co najważniejsze, sprawdzonym. Handel odbywa się pod jurysdykcją rządu wyspy Jersey.

Z silnika Binance korzysta ponad 30 giełd na całym świecie, a to ze względu na możliwości, jakie za sobą niesie. Silnik giełdy jest w stanie obsłużyć 1 400 000 transakcji na sekundę. Poza tym Binance Jersey zapewnia obsługę klienta 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

W wywiadzie dla CoinDesk Wei Zhou, CFO giełdy powiedział:

Binance wybrał Jersey dla jej wysoko rozwiniętej infrastruktury cyfrowej, solidnych ram regulacyjnych i światowej klasy sektora usług finansowych,Wyspa Jersey jest największą Normandzką wyspą pomiędzy Anglią a Francją. Rządzona przez miejscowe władze, ale zależna od Wielkiej Brytanii. Mieszają się tam kultury brytyjskie i francuskie, ponadto wyspa znana jest ze swojej historii. Znajduje się tam wspaniała latarnia morska, a turyści przyjeżdżają penetrować skalne urwiska i zamki.

 

Cyfryzacja


Wydawałoby się, że Jersey to skromna i mało znacząca wysepka, ale warto wspomnieć o projekcie cyfryzacji tamtego regionu wspieranym przez rząd.

Digital Jersey to agencja, stowarzyszenie dedykowane rozwojowi cyfryzacji na wyspie. Pracują nad tworzeniem nowych miejsc pracy cyfrowej, pomagają firmom zwiększać produktywność oraz starają się uczynić z Jersey giganta cyfrowych innowacji.Podoba Wam się Binance Jersey, weźmiecie udział w konkursie? Dlaczego zdecydowali się na uruchomienie giełdy tak daleko od lądu, czy to może mieć związek z podatkiem korporacyjnym 0%? Czy może wyspa Jersey to rysujący się przyszły raj dla przedsiębiorców i technologów? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach, zapraszamy!Komentarze