Awaria na Binance | Środki #SAFU

1 839

W dniu wczorajszym na giełdzie Binance doszło do awarii, w wyniku której giełda nie działała przez krótką chwilę. Powodem awarii, jak podał Binance, był problem z dyskami.

Awaria na Binance | Padły dyski

Niedługo po tym komunikacie Binance poinformowało, że środki są bezpieczne i giełda wróciła do normalnego trybu działania.

Binance zaraportowało, że zakończyli konserwację systemu przed przewidywanym czasem, a wszystkie działania handlowe zostały wznowione 2019/06/07 22:15 (UTC).

W komunikacie mogliśmy również przeczytać, że chwili rozpoczęcia działań naprawczych, aż do rozpoczęcia działania giełdy, użytkownicy będą mogli anulować zamówienia, dokonywać wpłat i wypłat oraz korzystać ze wszystkich innych funkcji związanych z kontem.

Włączenie trybu konserwacji wynikało, jak twierdzi Binance, z problemu z awarią dysku, który został naprawiony bez utraty danych.

https://twitter.com/binance/status/1137121844832555009

Dyskusja w social mediach

W social mediach toczy się duskusja na temat tego, co wydarzyło się wczoraj na Binance. Przykładowo, możecie na ten temat poczytać na reddicie, jak również na naszym rodzimym Polskim Forum bitcoin.pl

Pojawiają się głosy, że przyczyną całego zdarzenia mógł być jednak atak hakerski.

Jaka jest wasza opinia odnoście awarii Binance? Czy Wasze środki są #SAFU? Zachęcam do dyskusji.

Komentarze