Aplikacja mobilna BitMEX dostępna już w 140 krajach świata

2 274

BitMEX ogłosił wydanie BitMEX Mobile, oferując użytkownikom giełdy kryptowalut mobilną platformę handlową. Aplikacja mobilna BitMEX jest już dostępna w Google Play i Apple App Store.

Nowa aplikacja mobilna BitMEX jest częścią planu giełdy do poprawy UX. Dostępna do pobrania w ponad 140 krajach, BitMEX Mobile zamierza dać użytkownikom pełną kontrolę nad wszystkimi funkcjami konta.

„Wielu z naszych klientów chce korzystać przede wszystkim z urządzeń mobilnch, więc posiadanie wbudowanej aplikacji mobilnej, która umożliwia im dostęp do naszego produktu i naszych usług, powinno pomóc zwiększyć naszą bazę użytkowników” – powiedział Ben Radclyffe, dyrektor handlowy 100x Group – spółki holdingowej BitMEX.

Co oferuje aplikacja mobilna BitMEX?

Aplikacja BitMEX Mobile zapewnia użytkownikowi sześć nowych funkcji. Intuicyjna funkcja budowania zamówień umożliwia handlowcom szybkie tworzenie zleceń z limitem, ustawianie stop lossów i poziomów take profit. Możliwość przesuwania palcem po dowolnej stronie pozwoli użytkownikowi zarządzać swoimi otwartymi pozycjami. Wpłaty i wypłaty będą również możliwe za pośrednictwem samego interfejsu aplikacji.

Ponadto aplikacja BitMEX Mobile zapewnia dostęp do danych rynkowych w czasie rzeczywistym, w połączeniu z powiadomieniami push, które dostarczają użytkownikowi m.in. informacji o oczekujących wpłatach, potwierdzeniu wpłaty, likwidacji.

Poprawiono też bezpieczeństwo użytkowników. W aplikacji uwzględniono zastosowanie powiadomień o logowaniu i uwierzytelnianie biometryczne.

Wydanie BitMEX Mobile następuje po okresie pilotażowym obejmującym 18 krajów. „Dotychczasowe opinie były znakomite, od połowy zeszłego tygodnia jesteśmy już w 140 krajach” – powiedział Radclyffe.

Nowe ruchy BitMEX-a

Informacja o nowej aplikacji mobilnej od BitMEX następuje jako pokłosie doniesień o tym, że giełda zaczyna w tym miesiącu prosić klientów o weryfikację ich tożsamości w ramach KYC. Szczegóły tej sprawy znajdziecie w poniższym wpisie:

Od Redakcji

Bithub Flesz już na naszym kanale YouTube. Zapraszamy codziennie o 19:00 na skrót najważniejszych wydarzeń dnia z branży kryptowalut i finansów, komentarze i rozważania na temat tego, co może przynieść kolejny dzień! Program prowadzi Bitcoin Feniks.

Zobacz najnowszy odcinek:

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze