100 000$ za jednego bitcoina. Amen.

Peter Brandt, jeden z najbardziej znanych analityków i traderów na świecie powiedział, że podtrzymuje swoją długoterminową prognozę odnośnie rynku bitcoina. Jego zdaniem, aktualna sytuacja na wykresie „króla kryptowalut” nie blokuje bynajmniej drogi do wyznaczonych poziomów. 100 000$ za jednego bitcoina to, wg Brandta, tylko kwestia czasu. Co konkretnie powiedziała na ten temat „legenda tradingu”?

100 000$ za jednego bitcoina?

Weteran tradingu, Peter Brandt, potwierdził przedwczoraj swoją predykcję odnośnie przyszłego kursu bitcoina. Jego zdaniem to, że BTC osiągnie wycenę na poziomie 100 000$ za monetę jest w zasadzie pewne. Właściwie pozostaje jedynie pytanie – kiedy?

W najnowszym odcinku swojego analitycznego nagrania z serii Bitcoin Live, Brandt powiedział, że BTC trwa nieubłaganie w długoterminowym trendzie byka. Co znamienne, dzieje się to pomimo czerwcowego wycofania z rocznego maksimum w wysokości prawie 14 000 $.

Szeroki ogląd rynku bitcoina pozostaje wciąż taki sam. Jesteśmy w historycznym trendzie byka. Widzimy to w sekwencji wyższych szczytów [i] wyższych dołków.

Wierzę w jedną, długoterminową narrację o bitcoinie – że rzeczywiście osiągnie 100 000 $, jeśli nie znacznie więcej.

Kupuję długoterminową zwyżkową narrację odnośnie bitcoina, opartą nie tylko na tym, co uważam za fundamenty, ale także na tym, co uważam za ogólny, klasyczny kontekst wykresu rynku.

„Legenda” Petera Brandta

Peter Brandt zasłynął w świecie analizy bitcoina po trafnej prognozie krachu kryptowaluty, który miał miejsce na początku 2018 roku.

Brandt powiedział, że wcześniejsze zachowanie ceny bitcoina wskazuje dobitnie na to, że wiodąca kryptowaluta po raz kolejny przechodzi 80% korektę po historycznym rajdzie, tak jak miało to miejsce kilka razy w przeszłości. W związku z emocjami, które towarzyszą w takich momentach uczestnikom rynku i aby poznać mechanikę reakcji ludzi od początku istnienia BTC, zachęcamy Was do przestudiowania poniższego tekstu:

Co Peter Brandt mówi odnośnie najbliższej przyszłości kursu bitcoina? Na podstawie poprzednich spadków przewiduje on w najbliższym czasie korektę do co najmniej 5324 $. Dodał, że stanie się to prawdopodobnie w czerwcu lub lipcu przyszłego roku i położy podwaliny pod kolejną hossę.

Brandt nie ucieka również od trudnych pytań czy konstatacji. Jego zdaniem historia bitcoina zakończy się w chwili, gdy bitcoin dotrze do najniższego dołka z grudnia 2018. Cena wynosiła wówczas 3215 $.

Jurek S. „wie, jak jest” 😉

Jeden z naszych bithubowych analityków – Jurek S. – którego analizy śledzicie co tydzień na naszych łamach, już w pierwszych tekstach potwierdzał, że punktem wyjścia do dalszych analiz jest powiedzenie sobie jasno jednej rzeczy. Bitcoin jest w trendzie wzrostowym.

Czy retoryka Petera Brandta przekonuje Was, by uwierzyć, że 100 000$ za jednego bitcoina to tylko kwestia czasu? Podyskutujmy.

Komentarze