Prognozy krypto na rok 2024: Te ICO mogą dać zarobić

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Powszechnie wiadomo, że presales stanowią dla inwestorów doskonałą okazję do zdobycia potencjalnie niedowartościowanych klejnotów. W tym artykule rzucamy światło na dwa wyróżniające się ICO, którymi są Memeinator i Alltoscan. Oba te projekty zostały wybrane ze względu na swoje unikalne wizje i ich optymistyczne prognozy cen na rok 2024. Który z nich zapewni największą szansę na niezrównane zyski? Zostań z nami, aby się dowiedzieć.

Co to jest Memeinator?

W związku z rosnącymi w ostatnich miesiącach oczekiwaniami na hossę w 2024 r. scena początkowych ofert monet (ICO) tętni życiem. Jednak tylko niektóre projekty wzbudziły emocje podobne do Memeinatora.

Memeinator nie jest typową monetą memową. Jest to projekt, który może dogłębnie wstrząsnąć całym rynkiem monet memowych. W przeciwieństwie do wielu innych konkurentów, którzy często opierają się na bezmyślnych chwytach marketingowych, brakuje im prawdziwej użyteczności i wydają się mieć na celu głównie wzbogacenie swoich założycieli, Memeinator wyróżnia się swoim ambitnym celem – oczyszczeniem rynku krypto z tego typu projektów.

Pochodzący z 2077 roku Memeinator był świadkiem zdominowania swojego świata przez zmutowane monety memowe, powstałe w wyniku dalszego rozwoju naszego obecnego rynku monet memowych, który stał się wirtualnym kasynem pozbawionym prawdziwych innowacji. Memeinator chce zapobiec temu ponuremu scenariuszowi. Powraca do współczesności w jednym celu: aby zmienić i uratować przyszłość krypto, zanim będzie za późno.

Strategia Memeinatora jest bezprecedensowa i uderzająco odważna, gdyż chce on stworzyć największy ruchu oporu, jaki kiedykolwiek widział świat krypto, a także przekroczyć kapitalizację rynkową wynoszącą 1 miliard dolarów. Tysiące czujnych inwestorów zjednoczy się pod sztandarem Memeinatora, aby rzucić wyzwanie i potencjalnie zdetronizować inne monety memowe, ostatecznie wchodząc w konfrontację z gigantami takimi jak Dogecoin i Shiba Inu.

Ta radykalna wizja przyciągnęła uwagę inwestorów na całym świecie, powodując gwałtowny wzrost uczestników ICO Memeinatora w ciągu ostatnich kilku miesięcy. CoinJournal umieścił go nawet na szczycie swojej listy najlepszych krypto ICO! Imponująca wartość 2,8m USD została zebrana od końca września, a coraz częściej pojawiają się niesamowicie optymistyczne prognozy ceny tego krypto na rok 2024.

Plan Memeinatora na totalną dominację

Memeinator kroczy własną ścieżką, a jego strategia jest równie silna, co jego branding inspirowany Terminatorem. Pokazuje to bezkompromisowe podejście Memeinatora do wywrócenia do góry nogami rynku monet memowych. Ponad 15% z 1 miliarda tokenów przeznaczonych jest wyłącznie na marketing, wykorzystując szerokie zainteresowanie Memeinatorem, aby przeniknąć do podziemnych kręgów krypto i zyskać natychmiastowe wsparcie społeczności.

Ale marketing to tylko jedna strona tej monety, a jej użyteczność ma kluczowe znaczenie w planie całkowitej dominacji Memeinatora. Jedną z jego wyróżniających się funkcji jest gra Meme Warfare, wirtualne pole bitwy, na którym gracze wcielają się w Memeinatora i biorą udział w zaciekłej walce z rywalami, jakimi są słabsze monety memowe.

Wyobraź sobie miażdżenie, topienie i strzelanie do wrogów w surrealistycznej mieszance humoru i intensywnej akcji, w której żadna moneta memowa nie jest bezpieczna. Rozgrywka jest nieustannie aktualizowana dzięki opartemu na sztucznej inteligencji skanerowi memów, który dynamicznie wzbogaca grę o nowe cele pobrane z mediów społecznościowych.

Memeinator rozumie również znaczenie atrakcyjnych zachęt dla gromadzenia i zatrzymywania inwestorów. Oferuje on lukratywne nagrody za stakowanie z ogromnym RRSO wynoszącym 45% i wykorzystuje deflacyjny system spalania tokenów, aby zmniejszyć podaż i stopniowo zwiększać wartość MMTR. Na początku grudnia zespół Memeinatora zdecydował się przeprowadzić początkowe spalenie tokenów dla projektu. Podczas presale spalono prawie 130 milionów tokenów, aby przyspieszyć proces i zwiększyć niedobór tokenów.

Projekt NFT, który jeszcze trzymany jest w tajemnicy, obiecuje potencjalne znaczne zyski w miarę wzrostu popularności Memeinatora.

Dalsze zachęty obejmują wielopoziomowy program poleceń, który nagradza inwestorów rabatem na zakupy i prestiżem w społeczności Memeinatora. Być może najbardziej imponujące jest to, że ponad 7,5% puli tokenów przeznaczono na oszałamiające konkursy, a pierwszą nagrodą jest podróż w kosmos z Virgin Galactic o wartości 250 tys. dolarów!

Te cechy sprawiają, że Memeinator jest nieodpartą propozycją dla entuzjastów memów, przyzwyczajonych do przesadzonych obietnic i rozczarowujących wyników w świecie rzeczywistym. W tym morzu przeciętności ICO Memeinatora oferuje dzisiejszym inwestorom coś wyjątkowego: palące pragnienie zmiany rynku monet memowych na lepsze i szansę na dołączenie do niego od samego początku.

Zobacz też: Które spółki wybierze Warren Buffett w 2024 r.? Oto dwa najbardziej prawdopodobne typy

Prognozy ceny dla Memeinatora na rok 2024

Jeśli chodzi o prognozy cen krypto na rok 2024, przewiduje się, że dla Memeinatora będzie to bardzo obfity rok. Obecnie jest on wyceniony na 0,0176 USD i znajduje się na 11 etapie swojej 20-etapowej presale, która ma zakończyć się ceną 0,0292 USD, a 66 % nadal znajduje się w fazie presale.

Po zakończeniu ICO Memeinator zamierza stale wspinać się w rankingach, dążąc do osiągnięcia docelowej kapitalizacji rynkowej na poziomie 1 miliarda dolarów. Biorąc pod uwagę, że Pepe Coin, pomimo braku jakiejkolwiek użyteczności, przekroczył ten próg na początku maja 2023 r., podejście Memeinatora sugeruje, że przekroczy swój cel podczas hossy w 2024 r. Osiągnięcie kapitalizacji rynkowej na poziomie 1 miliarda dolarów przełożyłoby się na symboliczną cenę wynoszącą ponad 1 dolara za token, co stanowiłoby wzrost o około 3300% w stosunku do ostatecznej ceny w presale!

Co to jest Alltoscan?

Alltoscan, który został uruchomiony w 2022 roku, szybko stał się jednym z najgorętszych krypto ICO. Powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi eksploratora blockchain. Ma on na celu stworzenie wszechstronnego eksploratora łańcuchów bloków, obsługującego dziewięć sieci i trzech dostawców domen Web3.

W ciągu ostatniego roku Alltoscan zaczął koncentrować się na dostarczaniu infrastruktury API dla prężnie rozwijającego się ruchu Web3. Oferuje on narzędzia wielołańcuchowe i infrastrukturę API niezbędną do tworzenia pełnoprawnych zdecentralizowanych projektów demokratyzujących rozwój Web3.

Natywny token użytkowy tej platformy, token ATS, stał się centralnym elementem ekosystemu Alltoscana, napędzającym zdecentralizowany rynek infrastruktury Web3. Chociaż Alltoscan może nie posiadać blasku Memeinatora, projekty infrastruktury krypto często cicho rozwijają się w tle wraz ze wzrostem ich wykorzystania. Inwestorzy również zdają sobie z tego sprawę, gdyż przekazali już ponad 1 milion dolarów na jego trwającą presale.

Biorąc pod uwagę, że w 2024 r. popularność rozwiązań wielołańcuchowych będzie rosła, ICO firmy Alltoscan może stanowić opłacalną okazję inwestycyjną. Gdzie zatem prognozy cen krypto na rok 2024 umieszczają token ATS?

Prognoza ceny dla Alltoscana na rok 2024

W tej chwili token ATS jest wart 0,16 USD. Biorąc pod uwagę swoją już ugruntowaną pozycję i reakcję inwestorów z presale, w miarę rozpoczęcia hossy, ATS może wzrosnąć do poziomu od 0,50 do 0,75 dolara. Takie posunięcie oznaczałoby potencjalny wzrost o ponad 360% w stosunku do obecnej ceny z presale.

Warto jednak zauważyć, że wydaje się, iż presale Alltoscana osiągnęła zaledwie 8,72% docelowej podwyżki od lipca 2023 r., więc inwestorzy powinni mieć świadomość, że ich tokeny mogą nie zostać odblokowane przez dodatkowe kilka miesięcy.

Memeinator vs. Alltoscan: Mamy wyraźnego zwycięzcę

Ogólnie rzecz biorąc, zarówno Memeinator, jak i Alltoscan wydają się być mocnymi konkurentami. Jednak to Memeinator wyróżnia się swoją wyjątkową misją i strategią. Każdy etap jego ICO wyprzedał się szybciej niż poprzedni, a ponieważ pozostała ograniczona liczba etapów, wśród inwestorów rośnie zainteresowanie i FOMO.

Mając potencjał, aby na zawsze zmienić oblicze branży krypto, Memeinator wydaje się być wysoce niedoceniany. Możliwość stania się częścią tego przełomowego wydarzenia od samego początku maleje, co oznacza, że to właśnie teraz jest idealny moment, aby zapewnić sobie miejsce w presale Memeinatora. Podejmij działanie, zanim będzie za późno.

Aby kupić Memeinatora (MMTR), odwiedź oficjalną stronę Memeinatora.

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Może Cię zainteresować:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx