Jasnowidz Jackowski: Kryptowaluty pokażą w 2020 swoje prawdziwe oblicze

15 046
Najlepszy jasnowidz na świecie, Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość kryptowalut. Inwestorzy trzymajcie się więc, bo rok 2020 nie zapowiada się dla Was zbyt kolorowo. 

W ostatnich dniach Krzysztof Jackowski przeprowadził transmisję, w której na żywo przepowiedział przyszłość roku 2020. Poruszył on wiele różnych tematów z dziedziny życia społecznego, ekonomii, gospodarki oraz walut cyfrowych. 

Krzysztof Jackowski jest jasnowidzem przepowiadającym przyszłość przy pomocy swoich mniej lub bardziej paranormalnych zdolności. Niektórzy zaś twierdzą, że jego predykcje są zasługą należycie przeprowadzonego research’u czy umiejętności wyciągania właściwych wniosków. 

Co by nie mówić, Jackowski został uznany niegdyś przez Japończyków za “najlepszego jasnowidza na świecie”. Jasnowidzeniem para się od 20 lat i pomógł w rozwiązaniu wielu spraw kryminalnych. Przysłużył się w odnalezieniu ponad 700 osób, ale również zagubionych dokumentów, dzieł sztuki czy zwierząt. Dokumentacja, którą udostępnia publiczne Jackowski jest rzekomo “prawnym dowodem jasnowidzenia”. 

To, co nas szczególnie interesuje, to oczywiście kryptowaluty. W najnowszej transmisji Jackowski odnosi się równie negatywnie do kryptowalut, co w przepowiedniach z roku ubiegłego. Mówi on o nadchodzących spadkach kursów kryptowalut i powrotu ich do odpowiednich wartości.

Co było dobrego z nimi [kryptowalutami], dla inwestorów, to już poza nimi.

W 2020 roku kryptowaluty zaczną pokazywać swoje prawdziwe oblicze. Są stanowczo przewartościowane.

Kryptowaluty w 2020 roku będą odwartościowane, czyli dużo stracą.

Niewiele Jackowski mówił o kryptowalutach, jednakowoż wypowiedział się w sposób zwięzły i jasny. “Takie jest moje zdanie” – podkreślił.

Przypomnijmy: w ubiegłym roku podczas transmisji LIVE z przewidywaniami na rok 2019, Jackowski powiedział:

[Kryptowaluty] to największa mina ekonomiczna XXI wieku.

W którymś momencie to runie. Uważajcie. Spowoduje to totalny bałagan ekonomiczny. To będzie taki Amber Gold światowy.

Ponadto w najnowszym nagraniu, dostępnym na kanale YouTube jasnowidza Jackowskiego znajdziemy predykcje na 2020 dotyczące m.in: rewolucji w Europie, protestów rolników, wojny na Bliskim Wschodzie, katastrofy lotniczej w Polsce, przełomu badań nad DNA, bomby chemicznej wiszącej nad Izraelem oraz nowej, przełomowej pamięci masowej.

Co sądzicie na temat przepowiedni jasnowidza Jackowskiego dotyczącej kryptowalut? Dostrzegacie w tym przecenę, czy raczej budzi to w Was niepokój? Piszcie. 
Komentarze